Wpis z mikrobloga

@gumpa_bobi: no to od właściciela zależy. Psu raczej nie robi takiej różnicy konsystencja karmy (granulat) co jej walory smakowe i zapachowe. Dlatego kupując dobrą, mięsną karmę często można wybrać spośród kilku smaków. Np mój york zjada sobie taką np Taste of the wild z 4 smakami do wyboru
  • Odpowiedz
@mrdominiks: okropne bzdury z tą rutyną. Rutyna jest ważna z punktu widzenia behawiorystyki, nie karm. Weterynarz nie jest dietetykiem ani behawiorystą.

@OzaweNakashi: xDDDDD Podaj konkrety typie bo sie pogrązasz


@Simple-Man: myślałam że troll jak napisałeś o tej kaszy, ale teraz to sama nie wiem. Naprawdę karmisz tak psa i chcesz się dowiedzieć, dlaczego wyrządzasz mu szkodę takimi produktami? Bo musisz się zastanowić czy naprawdę chcesz polepszyć
  • Odpowiedz
@Simple-Man Prowadzę zoologiczny i z takimi dzbanami jak Ty mierzę się na codzień.
Weź chłopie poczytaj co się dzieje w czasie obróbki termicznej z tymi korpusami które gotujesz. Jak obróbka termiczna niszczy strukturę kości drobiowych które pozniej w tracie gryzienia łamią się na małe igiełki i wbijają w podniebienia, żołądki itd. Zastanów się czy masz na tyle wiedzy żeby psu ugotować zbilansowany posiłek NIE składający się w 90% z kaszy i
  • Odpowiedz
@Simple-Man
serio uwazasz, ze zarcie dla psow jest lepszej jakosci niz dla ludzi? Sam tez je w---------z? XDDD
Sporo karm jest robionych na mięsie z certyfikatami zdatności do spożycia przez ludzi.

A niżej mam quiz dla Ciebie, jedno to parówki z biedry, drugie psia karma. Wybierz co chętniej byś zjadł na śniadanko :*
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strach_na_wroble:

Sporo karm jest robionych na mięsie z certyfikatami zdatności do spożycia przez ludzi

Ale ten typ twierdzi, ze wlasnie mieso dla ludzi jest napakowane chemią, a dla psów nie, wiec sama mu zaprzeczasz
  • Odpowiedz
@Simple-Man 8,90zł za 800g, nic specjalnego ¯_(ツ)_/¯ cena stacjonarnie, w necie trochę taniej

Co do bilansowania posiłku nic nie masz do powiedzenia?
Ja nie mam nic do ludzi którzy sami gotują albo karmią barfem, ale do tego trzeba mieć trochę wiedzy
  • Odpowiedz
@Simple-Man P------------z się do parowy żeby uniknąć odpowiedzi na inne pytanie? (ʘʘ) Korpusiki psu smakowały?

Parówki z biedry 6zł/kg, karma psia w necie 6,30 za 800g
Odpowiedź dzbana: NO I ZOBACZ DWA ZŁOTE NA KILOGRAMIE TANIEJ HURR DURR MÓWIŁEM NIE MA CO PORÓWNYWAĆ xD
  • Odpowiedz