Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aokx: W tym po lewej powinna być noc, zimą w czasie śnieżycy bo tak wygląda próba zrozumienia Pajeta.
Dojedziesz do końca ale nie wiesz co było po drodze.
  • Odpowiedz
@Rimfire: W sumie jak słyszałem ten łamany angielski to zawsze podnosiło mi się ciśnienie, ale właśnie zmieniłeś mi światopogląd. Przypomniałem sobie jak dzięki Panu Hindusowi zdałem egzamin z logiki obliczeniowej, tylko on w prosty sposób tłumaczył nieskomplikowane zagadnienie w prosty sposób. Dziękuję Pan Hindus.
  • Odpowiedz
filmik bez odpicowanej thumbnailki, bo Pan Hindus nie ma jeszcze nawet 100 subów, także nie może ustawić sobie własnej, tylko wygenerowane


@Rimfire: Nie ma takiego wymogu.
  • Odpowiedz
@Iryseq: Apropos Premiere, to nie mogłem dojść do tego jak sprawnie usunąć szumy z nagrania jednocześnie podgłaśniając głos. Masa tych najróżniejszych efektów noise reduction albo dawała znikome efekty, gdzie szum znikał ale po podgłośnieniu było go słychać, albo praktycznie nie było słychać większej różnicy albo głos został beznadziejnie zniekształcony. Dopiero chyba pierwszy filmik na ten temat gdzie wypowiadał się Pan Hindus dotyczył dynamics processing a nie w kółko wałkowanego podstawowego noise
  • Odpowiedz
Nie ma takiego wymogu.


@Kliko: Bodajże trzeba zweryfikować najpierw profil, żeby móc załadować własny plik jako miniaturkę. Chyba jednym z wymagań jest posiadanie 100 subów. Możliwe, że coś mi się pomyliło.
  • Odpowiedz
@Aokx: ja do końca życia będę wielbić Hinduskę, która na yt rozwiązywała zadania, jakie miałam na kolokwium z controllingu. Jedna jedyna osoba chyba, nikogo innego po angielsku nie znalazłam, o polskim nawet nie wspominając.
  • Odpowiedz
@Rimfire: Pracowales kiedys w korpo, szczegolnie w IT z Hindusami? Ja mam totalnie inne odczucia co do nich. Po pierwsze jak trzeba do nich zadzwonic to juz wiadome, ze sie nie dogadamy. Jak cos robia to to zrobia to fakt ale trzeba po nich poprawiac, a to juz koszta. Dlatego moja firma odsuwa ich od powaznych spraw stopniowo.
  • Odpowiedz