Wpis z mikrobloga

@agent-cooper: Ale nie mam przedsiębiorczości związanej z handlem. Madki i ojcowie u mnie nic nie załatwiają.
Masz trochę wąski umysł i w sumie kojarzy mi się to z propaganda w TVPis gdzie sadza ze przedsiębiorcy i biznesmeni to bardzo bogaci ludzie. Zwykła sprzątaczka tez często musi zalozyc swoją działaności gospodarcza. To nie tylko handlowcy.
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: super że nazywasz mnie wąskim umysłem. Ale do rzeczy. W jakiej branży pracujesz? Przytłaczająca większość korzysta ze wzrostu gospodarczego i pośrednio z 500+. Matka kupuje gowniakowi komputer a ten musi go naprawić, kupić akcesoria, jakieś gry itd. korzystają z tego informatycy, programiści, sprzedawcy i kurierzy. Sprzedawca gdy zarabia więcej to i więcej wydaje, np na produkty z Twojej firmy albo Twoich klientów. Tak działa napędzanie rynku. Za PO tyle
  • Odpowiedz
@agent-cooper: emerytury będą niższe bo ludzie odłożą mniej składek. I co mi po moim osobistym wyborze, skoro większość przejdzie na emeryturę najszybciej jak się da, z to oznscza większy deficyt w ZUS.
Hahaha, problemy w służbie zdrowia muszą być.
Na tym zakończmy, bo jesteś ten najtwardszy elektorat i wcale nie chcesz dyskutować.
  • Odpowiedz