Wpis z mikrobloga

Tu nie ma czym się chwalić. Tak to jest jak pedałowanie wejdzie za mocno, naoglądasz się filmików z udziałem Ed Pratta, marzyło ci się #ostrekolo ,ale nie masz gdzie go wstawić, więc kupujesz 1/2 normalnego roweru. Plus jest taki, że ubytki w uzębieniu i tak są, więc jak rozwalę sobie ten głupi łeb to straty będą mniejsze.

#rower #monocykl
Ajtos - Tu nie ma czym się chwalić. Tak to jest jak pedałowanie wejdzie za mocno, nao...

źródło: comment_3LNpvqfsEsOAZehhnO6zY48xQSM3lOoY.jpg

Pobierz
  • 8
@4833478: @Kotkoff: Najpierw trzeba się nauczyć jeździć na jednym kole, co wcale nie jest takie proste. Trochę filmików już widziałem i do nauki myślę, że znalazłem odpowiedni odcinek - ściana około 200 metrów, a i tak nie wiem czy to w czymś pomoże. Jak się uda przejechać więcej niż kilka metrów to wtedy pomyślę nad wersją muni (mountain unicycling).
Najpierw trzeba się nauczyć jeździć na jednym kole


@Ajtos: Nieprawda. Na monocyklu masz ostre koło i jest to zupełnie inna bajka, utrzymanie pozycji przód-tył w zasadzie nie jest takie trudne ale na boki już jest niełatwo. Na jednym kole na zwykłym rowerze umiem (wheelie), na monocyklu próbowałem przez minutę ale olałem to, natomiast mam znajomych którzy jeżdżą a za to na zwykłym rowerze na jednym kole nie umieją ani trochę.