Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie zadziwia jak to ludzie, litują się bardziej nad psami i kotami niż nad ludźmi. OJ PATRZ! on skrzywdził psa, PODAWAJCIE nazwisko, już lece po niego!!! CO? POBIŁ kota! jak tak można! należy się 30 lat łagru! a z drugiej strony jak ktoś kogoś pobił, albo zabił, opinia publiczna jest cicho, nie ma tematu, mało tego nawet jeśli chodzi o przestępstwa z udziałem dzieci, nigdy nie ma takiego larum jak w przypadku zwierząt. Oczywiście nikt nie lituje się nad losem świnek, kurczaków, czy też krów. To jedzenie i tyle xD. Co sprawia że dla was jedne gatunki można lać i zabijać a inne nie? składamy się z takich samych komórek. Czy baranek nie czuje bólu? czuje no ale kebaby lubicie no więc nie ma sprawy. To czemu akurat koty i psy są takie wspaniałe? a może chodzi o to, że u kota lub psa możecie kupić miłość dając mu kiełbase i ciepły kącik? EJ ale z czego jest ta kiełbasa? nie no to nie kiełbasa, swojemu pupilkowi przecież kupujesz ''zdrowom'' karmę za 25zł/kg i na pewno żadne zwierze nie oddało życia by pupilek mógł dobrze zjeść i zrobić zdrową kupkę, a potem tak wesoło pomachać do Ciebie ogonkiem.

Ha tfu pluje xDDDDDDD

#smiesznypiesek #takaprawda #filozofia
Pobierz lubielizacosy - Zawsze mnie zadziwia jak to ludzie, litują się bardziej nad psami i k...
źródło: comment_8MB24UoynUFHcjzjiQnkK3ET8bx5GVWB.jpg
  • 85
@Newosxso: Podoba mi się Twoja argumentacja, ale z tym że człowiek mógł się bronić to niekoniecznie ma wpływ. Na przykładzie mojej różowej, mina, słowa i dźwięk żalu/współczucia były intensywniejsze w stosunku do spalonej małpiarni w niemieckim zoo niż przy strąconym irańskim samolocie. Mi się wydaję że chodzi o to poczucie że "człowiek na pewno coś tam w życiu zawinił". Rzadko się słyszy o #!$%@? wśród zwierząt, jedyne co mi przychodzi do
A nie przyszło ci do głowy, #!$%@? dzbanie, ze ten kotek, nie jest rozumna istota po kilkunastu latach edukacji, tylko zwierzęciem posługującym się instynktem?


@MagicznyToudi: a nie przyszło ci do głowy nieokrzesany troglodyto, że ten patus nie jest rozumną istotą i co najwyżej miał edukacje w chlewie obsranym gównem, jest jedynie patusem w głównej mierze kierowanym swoim Polackim instynktem?
@gilotyniarz: Wtedy to zmienia postać rzeczy, ale do stanu "domyślnego" ma się nijak, tak samo z reszta jak twój erystyczny przykład do tematu dyskusji. Należy myśleć przede wszystkim racjonalnie.

@lubielizacosy:
-o ja #!$%@? biedny piesek bezdomny jak ludzie mogą wyrzucić psa z domu nie mają serca chyba cały brudny i pewnie głodny wezme go pogłaskam i dam mu kawałek kanapki swojej( ͡° ʖ̯ ͡°).
-Ej patrz menel idzie zobacz jakom ma #!$%@?ą brodę xDD o #!$%@? ale śmierdzi od niego chyba jakiś zaszczany jest albo co, lepiej go nie dotykaj bo jeszcze się jakimś hivem zarazisz
@lubielizacosy: Zwierzę często jest zależnie od człowieka i zależne od tego jak zostało wychowane. Pies nie jest w stanie się zbuntować jeśli będzie przywiązane na mrozie łańcuchem, człowiek już tak. Gdy zwierze zostanie uwięzione w domu to nie ma mocy by wziąć klucze i otworzyć sobie drzwi, człowiek tak. Bezdomny pies? Często nie umie polować i zwyczajnie sobie nie poradzi. Bezdomny człowiek w każdej sekundzie może pójść w odpowiednie miejsce by
@lubielizacosy: Może dlatego że taki pies czy kot nigdy kogoś nie skrzywdził i nie skrzywdzi. A człowiek jest w stanie zrobić ci coś takiego że możesz i nienawidzić ludzi. Poza tym jest pełno oszustów w każdej dziedzinie. niby zbiera na pieluchy, daj kase daj kasę bo mam córkę i nie mam na pieluchy.. Nigdy takim żebrakom nic nie daje.
Człowiek oszukuje, wykorzystując empatię drugiej strony. Zwierzęta nie.
Zawsze mnie zadziwia jak to ludzie, litują się bardziej nad psami i kotami niż nad ludźmi.


@lubielizacosy: Bo wystarczy popatrzeć na ten portal żeby wiedzieć że większość tutaj to zera, a pies czy kot to w większości fajne, miłe zwierzę.

Czy baranek nie czuje bólu? czuje no ale kebaby lubicie no więc nie ma sprawy.


@lubielizacosy: Pamiętaj, że to twój głupi wymysł a nie prawda.
@kaszelkonia to o czym mówisz jest też na pewno składową. Jeśi miałbym coś jeszcze dodać to powiedziałbym że ludzie zajmują się zwierzętami domowymi, a o innych ludzi nie musimy se troszczyć chyba że to nasza bliska rodzina. Może hierarchia rzeczy o które byśmy się przejęli to od najmniejszej do największej wagi to: krzywda nieznajomej osoby, krzywda np psa, krzywa bliskiej osoby.