Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie zadziwia jak to ludzie, litują się bardziej nad psami i kotami niż nad ludźmi. OJ PATRZ! on skrzywdził psa, PODAWAJCIE nazwisko, już lece po niego!!! CO? POBIŁ kota! jak tak można! należy się 30 lat łagru! a z drugiej strony jak ktoś kogoś pobił, albo zabił, opinia publiczna jest cicho, nie ma tematu, mało tego nawet jeśli chodzi o przestępstwa z udziałem dzieci, nigdy nie ma takiego larum jak w przypadku zwierząt. Oczywiście nikt nie lituje się nad losem świnek, kurczaków, czy też krów. To jedzenie i tyle xD. Co sprawia że dla was jedne gatunki można lać i zabijać a inne nie? składamy się z takich samych komórek. Czy baranek nie czuje bólu? czuje no ale kebaby lubicie no więc nie ma sprawy. To czemu akurat koty i psy są takie wspaniałe? a może chodzi o to, że u kota lub psa możecie kupić miłość dając mu kiełbase i ciepły kącik? EJ ale z czego jest ta kiełbasa? nie no to nie kiełbasa, swojemu pupilkowi przecież kupujesz ''zdrowom'' karmę za 25zł/kg i na pewno żadne zwierze nie oddało życia by pupilek mógł dobrze zjeść i zrobić zdrową kupkę, a potem tak wesoło pomachać do Ciebie ogonkiem.

Ha tfu pluje xDDDDDDD

#smiesznypiesek #takaprawda #filozofia
lubielizacosy - Zawsze mnie zadziwia jak to ludzie, litują się bardziej nad psami i k...

źródło: comment_8MB24UoynUFHcjzjiQnkK3ET8bx5GVWB.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@lubielizacosy dzieje się tak dlatego że od ludzi wymaga się więcej niż od zwierząt, człowiek jest rozumny i w większym stopniu odpowiada za swoje życie. Jeśli coś złego przytrafi się zwierzęciu poprzez działanie człowieka to widzimy zetknięcie perfidnych działań (z zasady rozumnego człowieka)pastwiacych się nad niewinnym i nieświadomym zwierzęciem. Jeśli człowiek zrobił coś złego innemu człowiekowi to przypuszczam że poszkodowany mogł się bronić lub przynajmniej być świadomy zagrożenia w którym się znajduje
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Mnie też to irytuje, może nie aż w takim stopniu jak Ciebie, ale #!$%@?ą mnie na łopatki komentarze pod postami, ze np znaleźli zaglodzonego psa a tam 1000 komentarzy od Karyn, że jakby znalazły #!$%@? to do piachu go od razu xddd albo białorycerzy: „dajcie namiar na #!$%@? to zrobię mu wjazd na chatę i go zajebię”, a na profilowym zdjęcie z dzieckiem. Prawo wcale nie chroni ludzi znęcających się
  • Odpowiedz
Od zawsze się interesuję rozpadem Jugosławii i wojną w Bośni. Uprzejmie przypominam, że tu, u nas, w Europie, za życia większości z nas, ludzi wsadzano do obozów koncentracyjnych, zajebywano bez skrupułów na oczach bliskich, wpieprzano ich ciała do masowych grobów i przemysłowo je zakopywano. I czyniły to w różnym stopniu, wszystkie ze stron waśni. Dziesiątki tysięcy ludzi.

Jakoś tak mniej potem pieski bulwersują, choć oczywiście sadystów yebać prądem, ażby skwierczeli.
@lubielizacosy:
  • Odpowiedz
@agaciksa też zwierzęciem, bardziej rozwiniętymi jakby nie było, ale i tak jest sam sobie winien, napady, morderstwa itp itd. dlatego bardziej mi szkoda psów i kotów, niż ludzi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@lubielizacosy pies jest partnerem od wieków dla czlowieka. Bezinteresownym, zawsze wiernym, z ogromną intuicją, empatią ( jako jedno z niewielu zwierząt). Inteligentny, poprawia humor, odstresowuje. Nigdy nie ma złych intencji. Oddaje całego siebie. Psy śnią. Może mają duszę. Do tego Często psy wykonują jakiś rodzaj pracy. Jak myślisz dlaczego do leczenia zaburzeń psychicznych dzieci wykorzystuje się dogoterapię, a nie duckterapie? A może jak oslepniesz to załatwisz sobie owcę za przewodnika zamiast psa?
  • Odpowiedz
też zwierzęciem, bardziej rozwiniętymi jakby nie było, ale i tak jest sam sobie winien, napady, morderstwa itp itd. dlatego bardziej mi szkoda psów i kotów, niż ludzi ¯\(ツ)/¯


@Heady1991: czyli jak ktos mnie zamorduje to ja jestem winien a psy nigdy nikogo nie zagryzly wiec dlatego zalujesz psow a nie ludzi? xD
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Też mnie bardzo irytuje, dla mnie nie ma to znaczenia, o jakie zwierzę chodzi, po prostu go nie jem. Na przykład takie ośmiornice, są mega inteligentne, pewnie bardziej od większości psów, a ludzie traktują je strasznie. W Grecji suszą je żywcem na słońcu, słabo mi zawsze jak na to patrzę. Gdyby kotek lub piesek tak wisiał, to wszyscy miłośnicy zwierzaczków by dostali amoku.
  • Odpowiedz
Czasami ludzie zwyczajnie zasługują na #!$%@? co nie znaczy, że trzeba ten #!$%@? dać. W przypadku psów i kotów one zawsze sa na przegranej pozycji, patola leje psy za to ze zlały się na dywan albo ze kot podrapał kanape. Mi zawsze bardziej szkoda bezbronnych zwierząt niz ludzi i chyba to sie nie zmieni¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz