Wpis z mikrobloga

Byłem na #dieta #keto przez rok czasu, schudłem 20kg. Na święta przerwałem i już zbyt ciężko było wrócić: elektrolity #!$%@?, łeb #!$%@?ła, mega sraka. Postanowiłem zrezygnować z keto całkowicie, szybko przytyłem niemal 10kg, ale twardo trzymam się: kasza gryczana, jaglana, ryż, sporo warzyw, tony kurczaka/wołowiny i w końcu waga zaczęła znów lecieć od 6 dni :D Tym razem prawdziwy tłuszcz, a nie woda jak na keto. Kto to widział w 16 dni przytyć 10kg, zregenerował się glikogen i zapasy wody. Keto to nieżyciowe gówno. Śmierdzisz na tym, okresowo łapiesz srakę stulecia i #!$%@? gacie, wypłukujesz elektrolity (do odzyskania), witaminy (do suplementacji), omega3 (lecą takie ilości, że ponoć suplementacją nie da się opanować).

#jedzenie #mirkokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
@eiaculatiopraecox: być może nie byłem gotowy wrócić na keto, od miesiąca biorę aspot i piję sporo elektrolitów, na razie jestem na high carb i jest dobrze, zobaczymy za kilka miesięcy ;)
niemal tydzień biegania do kibla i nawet mięśnie dłoni mi już drgały z braku potasu
  • Odpowiedz