Wpis z mikrobloga

@SanczezG: Jeśli mogę zapytać, bo w sumie podobnie jak Ty będę składał PCta po raz pierwszy. Na co polecasz zwrócić uwagę? Co byś zrobił inaczej gdybyś ponownie musiał złożyć PCta? Śledząc wątek widziałem, że ludzie wspominali coś o zbyt dużej ilości pasty na procku.
  • Odpowiedz
@SanczezG: Dzięki! O właśnie o wiatraczki miałem zapytać. Posiadam obudowę Pure Base 600, gdzie mam dwa fabrycznie zainstalowane wiatraki Pure Wings 2 (końcówki 3 pin) i teraz powiedz mi jak to ty ogarnąłeś. Podpiąłeś je normalnie pod mobo czy pod ten manualny kontroler? Widzę, że też dokupiłeś jeszcze Pure Wings 2 i poleciał na front. Właśnie też miałem tak zrobić, tylko zastanawiam się czy zamówić z końcówką 3 pin czy
  • Odpowiedz
  • 0
@mariobit zadowolony.

Te które miałem w obudowie dalem oba na front jako intake (900rpm/3pin), no trola przez bios normalna, ustawiasz progi i sterowanie jest przez Volty. Jeden kupiłem 1600rpm i dałem na tył, żeby w razie potrzeby szybciej wyciągał ciepło. Głośny się robi dopiero przy 1100-1200rpm. Także super współgra a jak trzeba to wyciąga dobrze. Na 90% mam maks go ustawionego, starczy.
  • Odpowiedz