Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 903
A tak wyglądał dzisiejszy #wypadek w #stalowawola #podkarpacie . 18-latek w-----ł się w kiosk, zabił 85-latka, a 65-letnia kasjerka jest w ciężkim stanie. Nieoficjalne źródła podają, że jego ojczulek jest policjantem i to on jako pierwszy przyjechał na miejsce zdarzenia na osobiste wezwanie syna. Karetka podobno przyjechała po 25 minutach.
Ciekawe jak rozwinie się ta sprawa, bo już krążą plotki, że doszło do awarii pojazdu.
Niggalke - A tak wyglądał dzisiejszy #wypadek w #stalowawola #podkarpacie . 18-latek ...

źródło: comment_wnmTZFbDGJNWVqVKOCKH6zu5RdyuEtU5.gif

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczerze mówiąc, to trochę to wygląda na usterkę. Na zdjęciu widać koło cofnięte do nadkola, co sugeruje, że sworzeń wahacza "puścił". Na nagraniu samochód sunie prosto, jakby żadne ruchy kierownicą na niego nie działały, a tak właśnie się dzieje przy puszczeniu sworznia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@JanekKraweznik: Wygląda tak jakby szosę i zatoczkę dla autobusów oddzielał krawężnik, to stąd to cofnięcie koła. Z resztą przed kioskiem też jest krawężnik.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję że młody gnojek k---a dostanie bezwzględne więzienie (°°


@CorpusCallosum: oj różnie może być. Generalnie za Odrą to by dostał pewnie 2-3 lata, kto wie czy nie więcej. W Polsce jak dostanie tyle w zawieszeniu to będzie nieźle.
  • Odpowiedz
  • 5
@Niggalke moje miasto takie niebezpieczne (). Znam tą drogę. Niektórzy z----------ą tam jak p------i. Jak miałem 19 lat tak jak sprawca tego wypadku to maluchem tam jeździłem do pracy ;(
  • Odpowiedz
  • 35
"Strażacy ułożyli kobietę na desce ortopedycznej. Założyli jej folię życia. Niestety na przyjazd karetki czekała ponad pół godziny. Po jej przybyciu została zabrana do szpitala."

Pół godziny? Coś kiepsko, ponieważ szpital ok 500 metrów dalej...
  • Odpowiedz
Mam nadzieję że młody gnojek k---a dostanie bezwzględne więzienie (°°


@CorpusCallosum: C---a dostanie. Jako, że sprawa jest w mediach, to sędzia może zasądzi 5-10 lat. Być może wyjdzie z tego rok, dwa odsiadki i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@uhu8: przecież to można dostać w okolicach 5-10 tysięcy także bez przesady. Nie dość że rdzewieje to jeszcze nie wygląda.
  • Odpowiedz
@Niggalke ogladalem zdjecia z tego zdarzenia i zastanawia mnie jedno. W artykule było napisane, ze ofierze odcielo nogi podczas uderzenia. Na zdjeciach nie ma ani krwi, ani sladu po tym zeby to auto zostalo jakkolwiek ruszone przez sluzby ratownicze.
  • Odpowiedz
beknie za nieudzielenie pomocy? czy wezwanie karetki wystarczy? to on ją wezwał w ogóle?


@mlody_szybki: Jeśli jesteś zwykłym szaraczkiem bez żadnych kursów kwalifikowanej pierwszej pomocy to samo wezwanie karetki jest już udzieleniem pomocy.
  • Odpowiedz