Wpis z mikrobloga

@Marcinowy: ja #!$%@? jak ja nie ogarniam czym wy sie tak podniecacie tym cbd waporyzowalem rozne odmiany i dalej nie widze jakiegos wiekszego sensu robienia tego jezeli ktos chce sie oduzaleznic od innych uzywek czy na poprawe snu
  • Odpowiedz
@ZwalaPoBenzo: Nie podajesz żadnych danych. Ważna jest jakość produktu, stężenie CBD, sposób dawkownia, ilość endokanabinoidów w organizmie, płeć, styl życia, stan psychiczny. CBD to nie złoty środek, to dodatkowa rzecz której możesz używać. Jeżeli nie odżywiasz się prawidłowo, nie masz aktywności fizycznej, stosujesz inne używki i to nie zaczyna się od stosowania CBD, tylko od wyeliminowania tego co Ci szkodzi.
  • Odpowiedz
@Kone1963: Napisałem, że waporyzowałem. Stężenia byly typo 4% do około nawet i 7% czyli jak na cbd normalnie. Po za tym chodziło mi o to, że jakieś czereśniaki tylko zobaczą coś takiego to odrazu się podniecają jakby to była jakaś niesamowita rzeczy i do tego tagują #narkotykizawszespoko itd. Po prostu napisałem, że nie rozumiem takich ludzi, że jak tylko zobaczą coś takiego to się odrazu tym podniecają.
Ps. Do celów leczniczych
  • Odpowiedz