Wpis z mikrobloga

Jak najlepiej używać zegarka #garmin na #silownia ?

Wczoraj używałem pierwszy raz (tryb "siła") i wyszło lekko mówiąc średnio.
Mam 9 ćwiczeń po 3 serie i nie wiem jak mu powiedzieć, że zakończyłem jedno ćwiczenie i rozpoczynam kolejne?
Już nie mówię, żeby rozpoznawał sam które ćwiczenie robię, ale jak to ustawić, żebym faktycznie miał 9/3? Wczoraj wszystko szło jednym ciągiem i zarejestrowało 27 serii.

Da radę to jakoś ogarnąć? Trzeba wgrać trening wcześniej?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kotniepies: no wiem, ale takie wpisywanie powtórzeń i ciężaru to jednak spore ułatwienie. Z telefonem ciężko się ćwiczy, a potem nie pamiętam tych ciężarów, a lubię mieć porównanie żeby sprawdzać progres.
  • Odpowiedz
@LucaJune: jaki model? Mam Vivoactive 3 (dotykowy ekran), po zrobieniu serii trzeba dwa razy puknąć w ekran i wlacza sie tryb (ale najpeirw pyta ile bylo powtorzen i jakie obciazenie), potem znowu dwa razy puknać i kolejna seria startuje. Czasami sam wie, jakie cwiczenie robiłam
  • Odpowiedz
@LucaJune: mam same serie, ale w aplikacji albo w przegflądarce internetowej mogę odpalic ten trening i tam dopasować nazwy ćwiczeń. Można też w aplikacji utworzyć swój własny trening, taki gdzie od razu nazwiesz cwiczenia, i potem w zegarku ustawiać że robisz ten trening. To jest na przykład trewning poniedziałkowy (nie opisałam ćwiczeń):
olab91 - @LucaJune: mam same serie, ale w aplikacji albo w przegflądarce internetowej...

źródło: comment_nvCxvvgQWI61lF3n73t4wMQl9Qin3ZyB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@olab91: dzięki, właśnie od rana to sobie przekopuję i tak myślałem, że to tak właśnie działa. Będę musiał sobie pogrzebać, wielkie dzięki za rozjaśnienie.
  • Odpowiedz