Wpis z mikrobloga

#prawojazdy
Ile trwa i jak przebiega robienie prawka? Chodzi mi jak to wygląda od momentu wybrania auto szkoły, jakie są kolejne etapy? I biorąc pod uwagę optymistyczny wariant zdania za 1 razem, jak szybko to trwa?
#lodz Łodzian proszę o polecenie jakiejś auto szkoly. Zależy mi właśnie na jak najszybszym przejściu kursu.
  • 22
@FanaticoRosso1910: tak naprawdę jak teraz zdajesz to powinno być luzno, ja zdawałem jakoś na wakacje to było okropnie bo na sam egzamin czekałem 2tygodnie i dostałem jakaś hardkorowa godzine, ze musialem o 5 rano wstać i tak jak piszą wyżej miesiąc wydaje sie realny, ale to trzeba sie niezłe zmobilizować ;p no nic życzę powodzenia :D
@FanaticoRosso1910: gdyby jednym problemem uczących się i zdających był okres nauki i termin egzaminu to Łódź by miała 100% zdających za pierwszym razem. Jednak statystyki są "troszkę" inne:
https://www.portalnaukijazdy.pl/wordy-i-zdawalnosc/wojewodzki-osrodek-ruchu-drogowego-w-lodzi-41.html

Dlatego trzeba lekko zakładać 2 miesiące na naukę i termin egzaminu. Przy zdaniu za pierwszym razem około 2-3 tygodni dodatkowo czekasz na dokument. Od stycznia gdy wszedł przepis obowiązku rejestracji każdego nabytego pojazdu do 30 dni, łódzki urząd jest tak oblegany że
@Fighter_forGlory: Ośmieszyłeś się tym usunięciem komentarza ( )

Chciałbym poznać kim jesteś. Chociaż w chwili gorszego dnia, wiedziałbym że istnieje ktoś kto zawsze ma gorzej. Napisz kilka słów o sobie, ładnie się przedstaw (ʘʘ)
@mateusz5918 a gdzie robiłeś?

@Heady1991 właśnie mam to samo. Zjade zza granicy. Samo czekanie na dokument to dla mnie nie problem, byle by szybko przejść kurs i egzaminy.

@SeriousDude dzięki za statystykę. Ciekawa informacja. Tak jak pisałem koledze wyżej. Samo czekanie na plastik mnie nie przeraża - na długości kursu i czekaniu na egzamin mi zależy.
@FanaticoRosso1910: kilkanaście lat temu istniały opcje kursów przyśpieszonych, lecz były one średnio 30/40% droższe. Czy nadal istnieją? Najlepiej bezpośrednio dzwonić/pisać mejla. Popytaj wśród znajomych gdzie robili. Często znajomi zabierają podczas nauki dobrego kontaktu z instruktorami i dzięki temu mogą Cię zapisać na egzamin wcześniej niż skończysz kurs aby nie robić sobie przerwy.

Pieniądz i gadka zawsze ma duży wpływ aby mieć to czego się oczekuje ( ͡º ͜ʖ͡