Wpis z mikrobloga

@Minieri:
Szpakowski kiedy jest kilometrowy spalony, na ekranie widać podniesioną chorągiewkę, a napastnik szybko wraca na pozycję: "GOOOOOOOOOOOOOOLLLL"
Szpakowski, kiedy przy golu nie protestują nawet obrońcy, napastnik się cieszy, a sędzia pokazuje środek boiska: "NO SPALONY, SPALONY PROSZĘ PAŃSTWA".
  • Odpowiedz