Wpis z mikrobloga

Wystalkowałem instagramy paru rówieśników z którymi chodziłem do szkoły i się załamałem. Jestem najgorszy z nich wszystkich, największe (jak wtedy sądziłem) przegrywy mają za sobą chociaż jeden związek, jakieś wakacje cokolwiek. Nigdy nie byłem na wakacjach, na wakacjach chodziłem do pracy żeby odciążyć rodziców chociaż trochę, teraz wegetuję dzień za dniem przed komputerem jak najgorszy śmieć, czuję się taki niepotrzebny...ehhh, życie jest bardzo niesprawiedliwe. Każdy wygląda normalnie, przeglądając profile czułem się jakbym żył na innym świecie, fajne samochody, piękne dziewczyny, laski posiadające facetów wyglądających jak greccy Bogowie, jestem najgorszy, straciłem chęć na wszystko.
Nie jest kolorowo, trzymajcie się na tym przegrywie mocnym chwytem. Byłem i jestem sam. Nie nadaję się do niczego.
#przegryw #depresja #s----------e
POKEMON1 - Wystalkowałem instagramy paru rówieśników z którymi chodziłem do szkoły i ...

źródło: comment_xmerS4IG7kjTTMeExa0wTVkp9LI7YjaO.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Annaroth: dziećmi k---a? Jakimi dziećmi ja rozumiem jakby mieli z 5 lat ale ja nawet w podstawówce umiałem się zachować i byłem dość świadomą osobą, wszyscy mamy wolną wolę i nie ważne ile mamy lat raczej mamy świadomość kiedy robimy źle, ale spoko usprawiedliwiaj sobie złe zachowanie normictwa pajacu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Annaroth: widzę że kolega już totalnie odklejony i pisze jakieś teksty z p---y jego matki "grow some balls" co to ma do mojej wypowiedzi j----y p------u? Mnie nikt nie nękał w szkole ale skoro akceptujesz takie zachowanie bo nie dotyczy ciebie ono bezpośrednio to powinieneś jak najszybciej z---------c swoją pustą główką o mur papatki :3
  • Odpowiedz
@psychoACID: haha n-------i zawzs spoko co? Także nic dziwnego że nie kunasz tak prostych rzeczy cpunie.

Ogarnij beret, a jak czegoś nie zrozumiałeś to się tym nie chwal i nie ataku jak człowiek prymitywny, bo nie daj bóg kiedyś się zapomnisz na rl i zrobisz z siebie posmiewisko. Dobrze ci radę smyku
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Annaroth: no od czasu do czasu tak, masz rację ale co to wnosi do dyskusji? I oczywiście nie odnosisz się teraz do mojej wypowiedzi i lapiesz się ostatniej deski ratunku czyli argumentu ad personam który używany jest zazwyczaj przez średnio rozgarnietych sebków no ale dobra skoro myślisz że nazywając mnie ćpunem wygrałeś dyskusje to pozostaje mi tylko współczuć
  • Odpowiedz
@psychoACID: no ma to tyle że całkiem możliwe jest to powód twojego nieogarniecia. I to ty pierwszy zacząłeś mnie atakować. To ty nie odniosłes się do mojego argumentu.

Ładnie masz nakichane pod kopułą gościu, fakty ci się mieszają totalnie.
  • Odpowiedz