Wpis z mikrobloga

Co się dzieje w tej grze na rankingówkach to ja nawet nie...
W poprzednim sezonie bez problemu grałem na poziomie PLAT3 na 2vs2, ale jak ruszył obecny sezon, to spadłem do GOLD 3, i cały czas lece w dół. Co drugi mecz to dostaje typów robiących air dribble spod jednej bramki do drugiej zakończone efektownym flip resetem. Może i jestem słaby, bo na PLAT3 nie potrafie nawet w air dribble, ale to co się odwala na niższych rangach to jakaś paranoja. Rozstrzał w poziomie umiejętności większy niż na gierkach towarzyskich.
I tak pykam sobie giereczki przeciwko gościom grającym na poziomie champion, spadam z rangi i spotykam ich coraz więcej.
Do niedawna sama gra sprawiała mi przyjemność, to teraz tylko irytuje.
Po wpisach widze, że większość mirków to championy z 1000h+, ale może znajdą się i tacy co mają ok 500h i podobną sytuacje do mojej ¯\_(ツ)_/¯
#rocketleague
  • 12
@x82828: Oj zdziwił byś się. Gdyby tak nie było to nie pisał bym tego wysrywa xD
Jestem w stanie znieść dużo, ale na każdy mecz wygrany przypadają dwie porażki i wiążą się one z tym, że gram przeciwko smurfom. Poprzedni sezon skończył się jakoś w grudniu i do tego czasu grałem równo na 3vs3 i 2vs2.
Czasami odpalam sobie jakieś treningi, żeby zwiększać swoje umiejętności, ale to przynosi efekt jak gram
@x82828: Oglądam dość często streamy, poradniki na YT i jakieś tam pojęcie o rangach mam, mimo że jestem raczej słabym graczem. Ale to wynika z tego, że dopiero uczę się bardziej zaawansowanych technik, a nie z niewiedzy, że można grać lepiej :)
No ale nie trzeba być GC żeby stwierdzić, że 100% celne flip resety i air dribble to nie są normalne rzeczy na rangach dla przeciętnych graczy.
Widziałem że dość
@KimDzongJaroslaw: Gif Your Game

Twój komputer może być nawet z drewna, bo to nie on nagrywa i renderuje gifa. Jedyne co Ty robisz, to po golu/obronie/czymkolwiek klikasz hot keya, a po meczu program przesyła zapis powtórki na ich serwery, tam zapis jest obrabiany i po paru minutach przesyłają Ci link do gotowego gifa, którego później możesz ewentualnie przedłużyć o pare sekund wstecz/do przodu.