Wpis z mikrobloga

Jest i wersja Pro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
➡️Mi Note 10 Pro tylko 549.99$ (2090zł)
➡️Mi Note 10 z Polski tylko 449.99$ (1710zł)
Aparat Nr 1 w rankingu DxOMark ❗

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

Xiaomi Mi Note 10 Pro 8/256GB
⏩549.99$
▶️ Kod: GBNT10PRO1
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT za darmo

Xiaomi Mi Note 10 6/128GB z Polski
⏩439.99$ z Polski (FAST08)
▶️ Kod: GBXMNTFR02
Dostawa z Polski kurier za darmo 1-2 dni

Xiaomi Mi Note 10 to przede wszystkim aparat. I to jaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Telefon w rankingu DxOMark, (specjalizujacym się w testowaniu mobilnej fotografii) otrzymał najwyższy wynik i zajął pierwszą pozycję (identyczny wynik jaki ma Huawei Mate 30 Pro). Zawsze z dystansem podchodzę do takich rankingów, ale jest on miarodajny. Testowano wersję Pro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

⏩Główny, podstawowy aparat będzie zdolny do robienia zdjęć o rozdzielczości wynoszącej aż 108MP❗I ma optyczną stabilizację
Oprócz tego znajdziemy 12-megapikselowy aparat do zdjęć portretowych, oczko dedykowane do zdjęć makro (zdjęcia z zaledwie 1.5 cm), 20-megapikselowy aparat szerokokątny. Będzie też teleobiektyw (również z OIS), który umożliwi nam 5-krotny zoom optyczny, 10-krotny hybrydowy oraz aż 50-krotny cyfrowy!

⏩Jest jeszcze jedna ważna kwestia, która będzie wyróżniała Mi Note 10 Pro, mianowicie wielka bateria o pojemności aż 5260 mAh! Plus szybkie ładowanie 30W.

Do tego bardzo dobre inne parametry:
▶️ świetny Snapdragon 730G
▶️ 6GBpamięci RAM
▶️ 128GB pamięci na dane
▶️ zakrzywiony ekran 6.47 cala z niewielkim notchem
▶️ czytnik linii papilarnych w ekranie
▶️ kamera do selfie 32MP

Sensor Samsunga 108MP ma ogromny potencjał. Doszły też już duże aktualizacje, które wprowadzają poprawki. Zdjęcia 108MP szybciej się przetwarzają i zapisują.

#gearbest #xiaomi #minote #minote10 #minote10pro #sebeksspoleca #chinskiecuda #chinskierecenzje

sebekss - Jest i wersja Pro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
➡️Mi Note 10 Pro tylko 549.99$ (2090zł)
➡️M...

źródło: comment_cje2XoinojpW0SWS58RxKWR6zDf66zLn.jpg

Pobierz
  • 11
@JcL podstawowa różnica to aparat, w Pro główny sensor ma 8 soczewek, a w wersji zwykłej jest 7. DxOMark testował właśnie wersję Pro i to ona jest uznawana za lidera rankingu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Do tego 8GB RAM, 256GB pamięci. Baterie są takie same.
@foxbond ludzie płacą za iPhone'y po 5tysiecy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Każdy ma inne potrzeby i preferencje.
Dlatego też na rynku masz tyle modeli z różnych półek cenowych. Każdy znajdzie coś dla siebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sebekss: Prawda jest taka, że jak zobaczę Mi Note 10 w okolicach 1200zł to kupię, potrzebuję BT5.0, a niestety Mi Note 2 (dałem około 900zł) ma już swoje lata :P

A jak nigdy cena tak nie spadnie to wrócę do serii Redmi Note ( ͜͡ʖ ͡€)
@rudy_murzyn: Snapa 865 będzie miał Mi9 Pro. Będzie też ten sam aparat 108MP.

Ale cena też będzie wyższa.
Patrząc na wycenę MiNote10 nowy Mi10 Pro będzie kosztował z 600$ minimum, a w Polsce ok 3000zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebekss: tylko że przy cenie powyżej 2000 zł można już oczekiwać czegoś bardziej wydajnego, szczególnie że mowa tu o Xiaomi, które wyróżnia się właśnie tym że przystępne cenowo telefony wyposaża w topowe podzespoły.
@rudy_murzyn mam Snapa 730 w moim Mi9t i jest bardzo wydajny, na poziomie niedawnych flagowcow typu Mi8 ( ͡º ͜ʖ͡º) Praktycznie każdemu wystarczy (chyba, że namiętnie grasz w ciężkie gry).
A ten telelfon to telefon fotograficzny, stąd wyższa cena niż zwykle przy Xiaomi.