Wpis z mikrobloga

320 038,10 - 13,22 = 320 024,88

Kolejny dzień w oparach smogu - i z nowymi statystykami ( ͜)

Dzisiaj nie zaspałem. Tzn. przyspałem nieco dłużej niż do planowanej 4:29, ale że dzieci dzisiaj mają na 9 rano to miałem luzy i uznałem, że mogę sobie pozwolić na parę minut leżakowania więcej. Spokojnie obsłużyłem koty, zerknąłem na warunki i widząc znowu 300% smogu i -3°C postanowiłem tym razem jednak założyć długą górę termo i kominiarkę - w końcu to nie zawody kto będzie bardziej goły przy niskich temperaturach ( ͡º ͜ʖ͡º) Wystartowałemo 5:15.

Ostatnie dwa dni miałem nieco fajniejsze tempo, ale dzisiaj - jak to zawsze, gdy mam za dużo czasu - już tak nie cisnąłem i sobie spokojnie truchtałem (choć raczej szybciej niż wolniej). Ostatnio coś bardzo lubię moją trasę 11k wychodzącą ciutkę poza Kraków - i dzisiaj z niej skorzystałem, wydłużając ją sobie do 14 km. Pod koniec zorientowałem się, że popieprzyłem i zapomniałem o jednym języczku, przez co wyszło 13… ale kij z tym, i tak fajnie się biegło (ʘʘ) Na kilometr przed domem wizyta w piekarni, trochę zaniepokojonych spojrzeń na typa w masce i z czołówką na głowie i sru do domku.

A teraz statystyki (ʘʘ)

Wygląda na to, że nie jest tak źle ze mną. HRM-RUN potwierdził, że mam nienormalnie wysoki rytm ok. 200 kroków na minutę, moje odchylenie do długości (którego nie rozumiem do końca, mimo wyjaśnień w apce garmina) jest w miarę OK, odchylenie pionowe jest bardzo dobre (w sensie małe), natomiast nierówno biegam prawa-lewa i tu pewnie jest sporo do poprawienia… tylko kuźwa niby jak? Czas kontaktu z podłożem też dobry, choć mógłby być lepszy. Nic to, dobrze jest, najbardziej sobie cenię to że są nareszcie wiarygodne pomiary tętna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miłego dnia!

enron - 320 038,10 - 13,22 = 320 024,88

Kolejny dzień w oparach smogu - i z nowymi s...

źródło: comment_1fPw9Ug0V1VkdTQVbTUj2I84AYEXyl6n.jpg

Pobierz
  • 16
  • 0
@skydancer: o dziwo tak - w każdym razie dużo precyzyjniej niż zegarek. Ma akcelerometr, żyroskopy i na podstawie tych danych potrafi wyciągnąć zaskakująco dużo danych
@enron: Oho! Nowe statystyki wjechały :) Jakościowo jak ocenisz pasek, względem poprzednich? Luźniej go można nosić, a działa super, nie?
Co do samych statystyk - NIESAMOWITE wg mnie jest to, że na wszystkich biegach, jakie wrzuciłeś, mając nowy pasek, masz IDENTYCZNY bilans L/P. Szok. Jesteś robotem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pytałeś jak to poprawić - ja bym bardziej spytał, dlaczego tak jest - wtedy uzyskasz odpowiedź, co
  • 1
@esuwir: sam jestem zaskoczony jak konsekwentnie się trzymam w statystykach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do bilansu... w sumie wiem. Od ho-ho-ho boli lewy półdupek i lewe udo, pewnie dlatego się jakoś dziwnie wykręcam. Muszę w końcu znaleźć czas dla fizjo, bo pewnie tu tkwi też tajemnica mojego spowolnienia od września...
Jeśli przy moim rytmie za bardzo podskakuję to chyba zaraz będę zdzierał podeszwy xD
A pasek
@enron: Zwykle "uszkodzona" strona ma krótszy kontakt, bo podświadomie ją odciążamy i wydłużamy kontakt na przeciwnej. Więc się zgadza. Oraz właśnie bardzo mało "podskakujesz", z uwagi właśnie na wysoką kadencję i krótki krok :) Też się zgadza :)