Wpis z mikrobloga

Panowie przez te kilka dni od wpisu poprawiłem sporo rzeczy związanych z Idle Boxing (android). Dzięki za wyłapanie błędów, bokser nie wypada już za ring :D Pomyślałem, żeby dodać znalezisko na głównej, jeżeli spodobała Wam się gra to proszę o wykop

https://www.wykop.pl/link/5293691/gra-mobilna-idle-boxing-android-zrobiona-przeze-mnie/

#gamedev i #unity3d
applicattura - Panowie przez te kilka dni od wpisu poprawiłem sporo rzeczy związanych...
  • 25
@unster: Gra jest oparta o te opcjonalne reklamy, ale jest też taka przerywająca rozgrywke co dwie minuty ale ona powinna być krótka. Chodzi Ci o nią właśnie, czy o te okazje w których proponuję odpalenie reklamy za jakiś profit?
@applicattura: o te drugie. Te reklamy co 2 minuty to spoko, bo rozumiem że fajnie być wynagrodzonym za swoją pracę ;) No może nie 2, może 5, ale jednak ;)

Natomiast te opcjonalne pojawiają się praktycznie BEZ PRZERWY i jeśli bym chciał korzystać ze wszystkich benefitów bym nie robił nic innego niż oglądał reklamy haha Myślę, że lepszym dla gry będzie lepszy bonus, ale rzadziej.
@applicattura: Moja opinia jest taka: #!$%@? reklam od metra, nie czuję zachęty do grania, a już jestem obsypany reklamami. Będąc na twoim miejscu starałbym się bardziej "nakręcić" gracza, który widząc tych reklam mniej obejrzy ich więcej bo wciągnie się w grę. Można np. dać za darmo przez pewien czas nagrody pomnożone bez oglądania reklam, podkreślając, że jest to podkręcone. Ponadto, jako gracz, to ja chcę być ten chytry, który zamiast zarabiać
@unster: Na ten moment będzie ciężko mi ten balans zmienić, bo to prawda że gdzie można to dodałem opcję potrojenia zysków. Można grać bez tego, porównywałem się z innymi grami chyba gdzieś po środku jestem. Czyli nie aż taki greedy, ale też nie filantrop :D

Myślałem, że bardziej ta zmuszająca będzie męczyć. Na ten moment zostawię tak jak jest, poobserwuję statystyki/opinie graczy i będę balansował wtedy :)
@volski_: Tak jak napisałem wyżej, poczekam jeszcze chwilę na wstępne wyniki, a później potestuję obniżenie tej częstotliwości. Wiesz jak to jest jak się ma inny punkt widzenia twórcy, a gracza :D Niemniej jednak biorę pod uwagę Wasze zdanie i warto potestować różne opcje. @unster @volski_ a jak reagujecie na bannery w grach, w sensie stała reklama na górze ekranu?
Czyli nie aż taki greedy, ale też nie filantrop


@applicattura: Mireckzu, na początek - gierka mi się bardzo podoba ALE z racji że mam trochę klikanek na sesjiki na-kiblowe, to muszę Ci powiedzieć że ilość tych reklam opcjonalnych jest ZAJEBISCIE duza xD
@applicattura: zgadzam się z kolegą volskim - jak raz na jakiś czas dostanę opcję jakiegos mega bonusu za reklame, to bede az dupe sciskal zeby sie ta reklama w koncu pojawila bo chce kliknac

a teraz jestem zawalony nimi po pachy i zeby w koncu pograc a nie ogladac to sobie odpuszczam te bonusy, takze efekt odwrotny do zamierzonego