Wpis z mikrobloga

Mireczku jak wam idzie nowy sezon w #leagueoflegends ? Skończyliście już placementy? Duża różnica w dywizjach w porównaniu do poprzedniego? Jakieś pomysły jak w końcu wbić do tego diaxa? ()
  • 12
@Deionarra: no ja grałem od bety, skończyłem grać jak mi przyszła pierwsza kurtka dla challengerów. Nie wiem co jest teraz w mecie to cieżko mi sie wypowiedziec, kiedyś mid/jungle/adc or splitpush i ez z dobrym skillem carrowałeś grę, ale tbh będąc różową nie #!$%@?łbym się ze skillem tylko znalazł kogoś kto wybije mi konto za free ¯\_(ツ)_/¯
@riko1 #!$%@? sama boostowalam konto koledze bo chciał do golda wejść :P w jeden wieczór mu wbiłam. Nie będę czuła satysfakcji jeśli ktoś inny mi wbije ligę. Nie o to w tym chodzi. A moja płeć nie ma z tym nic wspólnego :*
@riko1 poznałam ziomeczka przez ligę który chciał grać ze mną Duo żeby wybic mnie wyżej, ale nie chciałam tego zrobić w ten sposób. Teraz on jest w masterze a ja nadal twardo próbuje (òóˇ)
do zobaczenia na szczelinie przywoływaczy


@Deionarra: *Polach Sprawiedliwości (Fields of Justice). SR to nazwa własna mapy i się nie tłumaczy, a jak już to wcale nie chodzi o żadną szczelinę. Tutaj chodzi o rozłam/konflikt/spór miedzy przy przywoływaczami, a nie o jakieś fizyczne miejsce.

#funatparties