Wpis z mikrobloga

@skubaniutki zawsze, ale to zawsze znacie się ktoś taki. Kuuurłaaa za dużo wołasz! Gdzie taka cena? Powodzenia że sprzedażą.
#!$%@? kupujesz czy nie? Jak nie to po co wogole zabierasz głos?
Sprzedałem kilka rzeczy i zawsze się trafi taki debil! Człowieku op sobie może to wystawić nawet na milion monet a tobie #!$%@? do tego!
@smarterMe: Chciałem za Afryczkę 10k na początku. Zrobiłem na niej ponad 30k, wycieczki po 3-5kkm - bez problemów, stan był bardzo ok. Sprzedawałem prawie 2mc i koniec końców poszło za 8k. Miała trochę serwisów przez ten czas z mojej ręki, kompletnie nowiutki napęd, dodawałem tankbag, sakwy boczne, worek centralny i trochę części zapasowych...

Ty cenisz swój sprzęt, rynek już nie :) Koleś co kupił pojechał na Islandię, pojeździł i wrócił -
źródło: comment_dD9AJ0MV8ifNBTSE02np2oV0THheuwSx.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DMMotoAdventures: jak jeszcze nie mialem wystawionej to byly 2 osoby. Oboje nie kupili bo cena za wysoka. Obaj wzieli varadera łyse za 6k kazde. Jeden w dodatkach takich jak moje dobil do 10k a drugi jak sie okazalo kupil krzywe na lagach moto i teraz jako tako to sklada, dlatego tez nie przejmuje sie tym ze sie nie sprzeda szybko. Wazne zeby wzial je ktos kto wie co bierze.
@EpicElliot: No miałem ogara 2016 ;P po 3kkm rozsypał się silnik, na gwarancji naprawili. Potem po 4kkm znowu. Serwisowany w rometowskim aso wg książki. Za Motocykle nowe już podziękuję. Nawet markowe - mt07 interwał wymiany oleju 3kkm wtf?!? W 125 varadero jest książkowo 12kkm wymiana. W starej ntv 700 12kkm też.
@gaily: Niby tak ale jeszcze dołożę do informacji to że nie ma raczej takiego motocykla teraz w sprzedaży jako nowego jakiego szukam mianowicie mam 2 typy. honda ntv 700 lub vfr 1200. Oba już nieprodukowane i oba mają wał kardana czego szukam bo już mnie wkurza ten łańcuch :P
@smarterMe: ale ADV można jeździć tylko po asfalcie, ci idioci tego nie sprawdzają. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam takie kupuje i śmigam, lubię ich wygodę.

Kolega ma vfr ale z DCT, mogę zapytać czy planuje sprzedawać, bo i tak od roku śmiga nową Afrą.
@gaily: ja wiem że nie sprawdzają ale mam te 190 wzrostu, myślałem że adv jak varadero będzie najlepszym wyborem a okazuje się że są lepsze :D Biała ta vfrka? rocznik powyżej 2012 i silnik vtec 1200 to biorę odrazu.