Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PoKryjomuWylizeCiStupki: taka Matka Kurka też pisze do każdego "wypad trollu". To sprawia, że osoba krytykująca rzeczywiście staje się trollem, czy jednak świadczy o braku dojrzałości emocjonalnej po stronie Kurki? Może Chajzer będzie lepszym przykładem, on też ostatnio jechał po trollach i hejterach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mireczek2173: znam to. O ile 6 lat temu Roli (chyba) jeszcze nie było, a na pewno nie był tak popularny, to w h00y lurkowałem Ozjasza, Maxa i Brauna. Jestem im jednak wdzięczny za pozostawienie nasionka, dzięki któremu śledzę polską politykę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PoKryjomuWylizeCiStupki: "Zawsze gdy krytykuję PiS, rzucają się na mnie PiSowskie trolle".
Przekaz podprogowy, który ma na celu postawienie swojej osoby na dominującej pozycji względem osób, którzy się z nim nie zgadzają. Kiedy on akcentuje, że posługuje się krytyką, tak samo zaznacza, że przez tę krytykę różnej maści środowiska próbują go niemerytorycznie zwalczyć. Oblężenie twierdzy.

"Zawsze gdy krytykuję lewicę, rzucają się na mnie lewackie trolle często mi grożąc i wyzywając!" - skoro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PoKryjomuWylizeCiStupki:

bla bla bla czyli jak zwykle


Bla bla, czyli zabrakło argumentów po zadaniu głupiego pytania.

a jak sie nie zgadzasz to jestes kucem


Proszę o wskazanie konkretnego fragmentu, w którym tak napisałem.