Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero bo Messi i skacowany Boruc w bramce by ich opykali xD faceci uwielbiają widok kobiet i poza kibolami są hetero, ale no #!$%@? tego się nie da porównać i piłki nożnej kobiet nie da się oglądać. Widziałem dużo bo chodziłem na b klasę gdzie większość składu była #!$%@? ale jednak tam też się taktyka zdarzała.
  • Odpowiedz
@grim_fandango: nigdy w życiu choć nie opuszczałam wf-u nie grałam w piłkę nożną, nie znam też żadnej dziewczyny która by ten sport uprawiała, natomiast pokażcie mi jednego faceta który w to nie grał. Od małego ciśnie się chlopców do grania, ojcowie chcą drugich lewandowskich, powstają nawet drużyny dla dwulatków xd jak więc taki niszowy dla kobiet sport można porównywać z męską piłką, za którą idzie kasa, którą ogląda większość mężczyzn?
  • Odpowiedz
Głupie dzieciaki, nie będą mieli nic, dopóki nie nauczą się myśleć.


@mobutu2: Myślenie polega na umiejętności wyciągania słusznych wniosków. A wnioski wyciąga się na podstawie własnych obserwacji i najlepiej cudzych błędów. Tu nauczyli się że kobiecy sport jest gowno warty, ale fałszywie promowany w mediach jako równy męskiemu.
  • Odpowiedz
@oszty: a miałem Cię za chociaż trochę bardziej racjonalną xD
Przy gotowaniu od zawsze też pomagały głównie dziewczynki, a to mężczyźni od dawien dawna są mistrzami kuchni.

Musisz wyzbyć się swojego seksistowkiego podejścia i powiedzieć to głosno

kobieca piłka nożna ssie pałkę
  • Odpowiedz
@cerastes: oglądałem turnieje kobiet jako powiew świeżego powietrza, gracze faktycznie należą do swoich krajów.
jeśli użyję waszej logiki, to jeśli brazylijska u15 jest lepsza niż połowa polskich drużyn, polska piłka nożna nie musi istnieć.
  • Odpowiedz