Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 273
Ożesz #!$%@? XDDD

Kumpel leci samolotem (startuje w sumie) i podbija do niego rodzinka (w samolotach dla niewiedzących, przynajmniej wizzair, są 3 miejsca obok siebie) 2+1 i pytają kumpla


JA #!$%@?, JA MYŚLAŁEM ŻE TO TYLKO MIT ALE TACY IDIOCI SERIO #!$%@? ISTNIEJĄ XDDDDDDDDD

#truestory #pasta #patologiazewsi #patologiazmiasta ##!$%@?
  • 279
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@podjad3k: eeee.. Chciałem pokazać absurd sytuacji, jakbyś wbił na swoje miejsce które zapłaciłeś + dopłaciłeś a ktoś #!$%@? sobie dupe to byś poszedł #!$%@?ć drugą osobę z jego miejsca czy tego #!$%@? co Ci je Podsiadł?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@podjad3k: Ty uważasz że proszenie kogoś o ustąpienie miejsca za które zapłacił i wybrał jest normalne i ktoś ma się zgodzić?

No #!$%@?, nie wierzę..

@Iskaryota: że mojego kumpla czy beneficjentów 500+?
  • Odpowiedz
@McDermott: na pewno nie osób, które muszą uprzeć się przy jakiejś opcji BO TAK i nie płaczą o poklask na mikroblogu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam nie raz nie raz się przesiadałem w samolocie, a to raz z mojej a to raz z czyjejś inicjatywy. Co w tym takiego upokarzającego xD?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@Iskaryota: ja nie mam zamiaru iść na rękę beneficjetom 500+ którzy od ręki walą do mnie na TY XD sory, mam swój honor, wybrałem miejsce takie jakie mi pasuje i nie będę tego zmieniał bo im było żal hajsu na miejsce dla bombelka z 500+ XD
  • Odpowiedz
  • 470
@McDermott: przesiadanie w samolotach to standard, zwłaszcza ze często za wybór miejsca przy rezerwacji płaci się dodatkowo. Chyba nie za często latasz, co?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@Iskaryota: to bardzo nierozsadne przesiadac sie w samolocie. W razie katastrofy twoja rodzina bedzie stawiać znicze na jakims sasza zamiast nad toba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
w samolotach dla niewiedzących, przynajmniej wizzair, są 3 miejsca obok siebie) 2+1 i pytają kumpla


@McDermott: serio chyba nigdy nie leciałeś. W tanich liniach jest dopłata za miejsce obok siebie i oni po prostu pożałowali tych kilku PLN na wykupienie tej opcji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@qeni: wiesz, ja jestem facetem który ma 190 cm wzrostu (prawie) i mam ogółem problem z miejscem, więc wykupuje z miejscem dodatkowym na nogi, więc z jakiej racji mam się przesiąść? Po za tym, zawsze siadam przy przejściu, bo często chodzę do kibla. Tak samo nie będę..

A zresztą, parę komentarzy wyżej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Anoniemamowy: ja mówię o sobie. Jakby ktoś mi taką propozycję wyperswadował, bym pokazał środkowy palec. Tak samo nie wyobrażam sobie się przesiąść, bo coś tam, no chyba że menel/agresywny #!$%@? zęba obok, to bym poprosił kulturalnie załogę o usunięcie delikwenta.
  • Odpowiedz