Wpis z mikrobloga

@masiej: Nie znam się jakiś bardzo ale chyba płyn do kąpieli zawsze będzie słabszym lub silbiejszym ale zawsze detergentem. Spróbuj może jakiegoś olejku do kąpieli albo emulsji dla atopików. Ponoć ta z Ziaja med jest naprawdę dobra ale ja próbowałam tylko kilka razy. Znajdziesz w aptece.
@masiej: produkty do mycia i do kąpieli nie mają nawilżać tylko oczyszczać - mogą mieć więcej lub mniej substancji łagodzących środki myjące lub oblepiających, ale nie ma się co łudzić i lepiej po kąpieli a delikatnym płynie nasmarować ciało. Można też kąpać się w emulsjach i olejkach, ale trzeba uważać, żeby się nie #!$%@?ć bo wanna śliska
@StaryZdzich: oki, bo kurde mam problem ze skórą i damska cześć rodziny mówi, ze to przez jej suchość. mianowicie, gdy wejdę do cieplejszego pomieszczenia i zrobi mi sie ciepło lub robi mi sie cieplo przez jakis wysiłek fizyczny, to momentalnie swedza mnie dlonie, plecy i brzuch przez pare minut. bardzo nieprzyjemna sprawa.
@StaryZdzich: oki, bo kurde mam problem ze skórą i damska cześć rodziny mówi, ze to przez jej suchość. mianowicie, gdy wejdę do cieplejszego pomieszczenia i zrobi mi sie ciepło lub robi mi sie cieplo przez jakis wysiłek fizyczny, to momentalnie swedza mnie dlonie, plecy i brzuch przez pare minut. bardzo nieprzyjemna sprawa.


Poradziłeś sobie z tym? Mam tak od tej zimy xD