Wpis z mikrobloga

#ptaszniki Mireczki, czy wentylacja z jednej strony góra/przód daje radę dla ptasznika ? Nabyłem dzisiaj 7 terrariów w bardzo atrakcyjnej cenie od człowieka który ma sklep z ptasznikami w #lublin ale 4 z nich mają tylko wentylację albo z przodu albo tylko u góry, czy to duży problem dla ptasznika ? Jakie wy macie terraria ? Myślę, że raczej ptasznikowi nic złego się nie będzie działo bo już nie raz moje ptaszniki zakopywały dziurki na dole pojemnika na dłużej, ale wolę zapytać was o zdanie. Co o tym sądzicie ?
  • 13
@Dipolarny: B Auratum, Chromka, Geniculata, Parachybana, N. Chromatus - pytanie bardziej który najmniej się nadaje do takiego terrarium bo raczej one specjalnych wymagań nie mają.
@Dipolarny: Właśnie chodzi o to, że mam jedno terra typowo nadrzewne bo 20x20 podstawy a 30 wysokości i w sumie nie mam jeszcze nadrzewniaka i zastanawiam się nad samiczką Psalmopoeus irminia własnie. A w tym terra jest tylko górna wentylacja, z drugiej strony to jest gilotyna więc można coś podłożyć żeby nie domykała się do końca i będzie wentylacja boczna ostatecznie też :)
@Zgrywus1: W sumie jak gość który ma sklep z pająki i z tego żyje wytrzymał w takich pająki i mu się rozmnażały i żyły (na większości były markerem wpisane daty kokonów itp) to chyba raczej nie ma co panikować:)