Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym bólem przy tatuażu?
Wiem, że to niby kwestia indywidualna ale można do czegoś to porównać? Bo np wszelkie nacięcia skóry czy ukłucia nie są mi straszne ale z kolei depilator jest dla mnie nie do zniesienia XD
Dodam, że będę robić na przedramieniu.
#tatuaze #tatuaz #tattoo
  • 25
@Esiia: Jak mi na nadgarstku tatuował to im bliżej dłoni tym bardziej hm.. piekło powiedzmy, im wyżej łokcia tym coraz mniej bolało. Ogólnie to ja bym to porównał mniej więcej do takiego lekkiego nacinania skóry, taki ból przez 2-3 sekundy tak naprawdę. Jak robisz na przedramieniu to myślę że zniesiesz bez problemu ten ból
@Esiia każdy inaczej znosi ból ja mam łącznie jakieś 30 tatuaży i straszyli mnie ze np brzuch jest bolesny A mnie gowno bolało..bardziej mnie bolało jak mi rabila plecy i poszła gadać przez tel na 20 minut, wszystko mi przyschlo..To sobie wyobraz grzebanie w ranie..taki ból
@Olga_Lengyel no właśnie też się spotykam z tym, że ktoś mówi że nadgarstek boli starsznie a inny że jego nie bolał wcale itp.
O kurde na plecach to sobie nie wyobrażam wcale, całe robiłaś?
@Esiia: mam jeden na kostce i myślę że największy problem to jest ta nie wiedzia co to za uczucie będzie. Co człowiek to inna opinia. Tak naprawdę jak już zaczniesz to się okazuje że nie ma tragedii a ból w moim przypadku był porównywalny z takim jak jest podczas wizyty u dentysty.
@poboomster dentysta też mi nie straszny więc widzę, że raczej lajtowo będzie. No ja właśnie z tych co wolą wiedzieć na co się nastawić, żeby nie uciec i nie okazać się miękka fają ale myślę, że tak nie będzie :D
@Esiia: Nic strasznego, dokładnie :D Generalnie to ja miałem tak, że początek bolał lekko bo to taki pierwszy ból a potem sobie zacząłem rozmawiać z tatuażystą i on robił swoje ja się skupiłem na rozmowie i on nagle mi mówi że skończył :D No i tym bardziej przedramię nie jest najgorszym miejscem, wręcz powiedziałbym że raczej luźnym dość. Sam w środę idę dalej dziarać przedramię i.. w sumie to może i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Esiia: na początku prawie nic nie czuć, ból wzrasta wraz z czasem tatuowania bo skóra staje się bardziej wrażliwa


@Mzil: nie zgodze sie, ale mowie o swoim przypadku. Bol zawsze jest, na początku po prostu lepiej sie to znosi, po czasie jak człowiek i skora dostaja po dupie to zaczyna mocno przeszkadzac, a w niektórych miejscach to jest po prostu dramat (wewnetrzna czesc ramienia i najgirsze 4h mojego życia xD)