Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę we #wroclaw nie ma szans na wynajęcie normalnego pokoju, z normalnym kolorem ścian, najprostszymi meblami i najzwyklejszym NORMALNYM biurkiem (może być już i bez to akurat mogę sam kupić z ikea za 150pln) i opcją kabla od routera do #pcmasterrace? Takie pokoje we #wroclaw to idą po 1000+ najnormalniejsze, schludne ale i tak jak spytasz się o kabel od internetu czy możesz poprowadzić, to kryste elejson chcą księdza wzywać bo jest łajfaj i jest lepszy od kabla! No i uziemione gniazdka, wszędzie bolce ale brak uziemień, jakieś fuszerki robione przez domorosłych elektryków xd
  • 12
@efceka: tak, tak będę tysiaka wyrzucał miesięcznie więcej, aby nie mieszkać z lokatorami, których i tak nigdy nie widuję... Kawalerki w tym mieście też są śmieszne i cenowo i z "designu"
@klokupk: powiedz mi jeszcze, żebym mobilny brał... Nie będę się kłocił o #!$%@? kabelek, jak nie ma to nie ma, nie będę komuś po mieszkaniu ciągnął. Kabel to Kabel, żaden łajfaj go nie zastąpi, a tak jak z kawalerką - ważny jest komfort, ale na taki mnie jeszcze nie stać przez kredyt ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Straszy wifi w dobrym zasięgu, a kabel dla mnie jest równoznaczne z audiofilskimi produktami.

Mobilny to gówno, wiadomo. Ale jak idzie światłowód do mieszkania i korzystasz z niego przez wifi to aż tak źle jest?
Nie zauważam żadnej różnicy, grając w csgo mam <10 pingu