Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam problem i nie wiem jak mam to załatwić. Chodzi o to, że ubiegam się o stypendium socjalne. Mój dochód na jedną osobę nie przkracza 528,00zl, a więc moja uczelnia wymaga zaświadczenia o sytuacji dochodowej i majątkowej. Ten papierek podobno ma obowiązek wystawić mi MOPS. Tu pojawia się problem. Panie pracujące w ośrodku pomocy społecznej powiedziały mi, że nie mogą wystawić mi takiego zaświadczenia ponieważ moja rodzina nie pobiera żadnych świadczeń i one nie mają do niczego wglądu. Kobiety z dziekanatu zaś powiedziały mi, że nie złożę dokumentów bez tego zaświadczenia z MOPSu. Czy ktoś był w takiej sytuacji? Z kim mam się kłócić?
#siedlce #uph #pomocy #stypendium #mops
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darek-jg: hm... Dokładnie takie samo info dostałam w mopsie. Składałam zaświadczenia z pracy, ZUS i zaświadczenie ze skarbówki ale kobiety w dziekanacie stwierdziły, że to nie jest wystarczające...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@darek-jg: mam zaświadczenie, że ja i moja rodzina nie korzysta z świadczeń z MOPS i dodatkowo dostałam odmowę do tego wniosku który dostałam z uczelni. Może jakoś przejdzie. Dzięki wielkie za pomoc!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@M4staBl4sta: na tej uczelni wszystko jest ogromnym problemem. Wiem że jakaś dziewczyna będzie miała rozmowę z komisją bo nie mogą ogarnąć, zrozumieć i przyjąć jej dokumentów, więc zrobili to co umieją czyli oskarżyli o fałszerstwo...
  • Odpowiedz