Wpis z mikrobloga

A tak wygląda Wiedźmin po wgraniu wszystkich modów z listy którą podałem już jakiś czas temu. Sama kamera dodaje tyle immersji że szok, po wgraniu "Witcher 3 Enhanced Edition" w pierwszej początkowej walce umarłem jakieś 19 razy, za nim znów ogarnąłem jakie to jest #!$%@? trudne. Także, po raz drugi linkuje i polecam paczkę którą stworzył ten użytkownik - https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3709

#wiedzmin3 #wiedzmin #gry
PakoThugLife - A tak wygląda Wiedźmin po wgraniu wszystkich modów z listy którą podał...

źródło: comment_grJUpzO63V8xqyMqSoxmlf8VmSwxe4u6.jpg

Pobierz
  • 25
@Ademu: Zauważyłem, wgrałem nowe tekstury na drzewa i mod na większą ilość nowej trawy i innej roślinności w 4K i hohoho, spacer po lesie już nie jest taki przyjemny. Musiałem zasięg rysowania z ultra na średnie dać, ale reszta sztywno na najwyższym.

CD Project umie w optymalizacje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ademu: A w sumie to nie sprawdzałem jak to z cieniami wygląda, bo robiłem test to przy eksploracji tylko zasięg rysowania mi wpływa na boost FPS'ów, cała reszta w sumie jak by bez zmian? Może jest to różnica +/- jeden FPS w tą czy w tamtą.
@genocidegeneral: Niestety, ale wszystko konfigurowalne, więc nie zrażaj się. Ja osobiście zwiększyłem szybkość ataków i uników na 1.20, dla mnie jest to takie bardziej lorowe, tym bardziej że to w końcu Geralt, mutant, który był nie ludzko szybki, przez co jest trochę łatwiej? Choć nie do końca, bo stamina szybciej #!$%@? i nadal jesteś na dwa hity.

Quen jest teraz usseles mam wrażenie, nie warto trzymać ciągle prawego by blokować bo
@Shimoneta: A co masz wgrane? Ja jak wgrywałem mody na grafikę, gdzie przy modzie była ikona żółta/czerwona, zawsze po wgraniu jednego moda odpalałem grę i sprawdzałem jak poszczególny element wpływa na szybkość rozgrywki, więc ciężko Ci w ciemno pomóc.
@PakoThugLife: zaczałem się bawić w modowanie ale nie chciałem spadku fpsów. Skończyło się na razie na tym że wrzuciłem tekstury w HD plus w pliku z ustawieniami zmieniłem gęstość trawy i zasięg wyświetlania roślinności. Te mody na trawę wrzucałem (better gras i grass 420) ale nie spełniły oczekiwań, fabryczna po lekkich zmianach mi pasuje najbardziej.
Dorzuciłem też trochę poprawiony AA przez kartę graficzną i dla mnie jest spoko. Oświetlenia nie chcę
@PakoThugLife instalowałem, trochę wtedy trawa rpzykrywa niektora oryginalna roślinność 8 już srednio mi się pdoba.
Pobawie się jeszcze i zobaczymy co mi wyjdzie. Ty masz wrzucone mody z tej listy którą podałeś i nic innego? Jaki masz sprzęt? Ja mam i5 8600k i gtx1070ti i nie chcę za bardzo urwywać sobie fpsów.