Wpis z mikrobloga

@powiedz tez jest jego wina, że wybrał taką kobietę
Ludzie się nie zmieniają, wiadomo czego można się spodziewać po danej osobie, tym bardziej po partnerze, przyjmując dłuższą znajomość niż jedną noc u tej panny
brawo, udało ci się zrozumieć, że odpowiadamy za swoje wybory,, pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
@powiedz: W takim wypadku musiałbym położyć się na leżance i sam ze sobą rozmawiać w dwóch osobowościach. Aczkolwiek i ten krok byłby mniej szkodliwy dla społeczeństwa niż p0lka, która "źle ulokowała" waginę. Gdyby p0lka odpowiedziała, że ojciec dziecka zmarł to nie byłoby żadnej afery. Mam nadzieję, że p0lka teraz sobie duma i dochodzi do wniosku, że ten Mateusz, Damian, Krzysiek czy Czarek, który podbijał do niej przed epizodem z Sebkiem (bo
  • Odpowiedz
@marcellz: i uważasz, że bycie prostakiem i chamem coś Ci da? A potem płaku płaku dziewczyny mnie nie chcą. Ciekawe czemu? Na pewno nie dlatego, że jesteś zwykłym chamem. I tak jak ktoś wyżej pisał, prędzej ona mając dzieciaka kogoś sobie znajdzie, niż Ty ze swoim #!$%@? które każe Ci wyzywać obce kobiety.
  • Odpowiedz
Ja się zastanawiam po co pannie tak pisać i ją dołować... skąd wiesz jaka była sytuacja ? Ja znam dziewczynę 25 lat z dzieckiem, którego ojciec zginął w wypadku nie z jego winy.
  • Odpowiedz
@OGKush_:

Gdyby p0lka odpowiedziała, że ojciec dziecka zmarł to nie byłoby żadnej afery.


O tak, bo tłumaczenie się ze swojego życia toksycznym, wyzywającym creepom z internetu to pierwsze na co ma ochotę atakowana osoba. xd Nie wiem czy wiesz, ale ludzie mają coś takiego jak godność i poczucie własnej wartości.
  • Odpowiedz
@RubinWwa: mąż mojej znajomej zginął w wypadku jak ich syn miał 2 miesiące. Teraz jako samotna matka spotyka się z pseudointelektualistami jak Ty. No ale przecież mogła lepiej wybrać, nie? Mogła sobie wziąć takiego, którego nie zabiłby pijany kierowca :)
  • Odpowiedz
typiara dała bezmyslnie dupy losowemu przyglupowi ktory zapewne by wam góra portfel ukradl


@RubinWwa: a skąd Ty to, #!$%@?, wiesz? xD A może miała męża i mąż umarł? Albo odszedł i miał w dupie rodzinę? Czemu #!$%@? wina spada na matkę, ktora próbuje sobie mimo wszystko ułożyć życie, skoro to faceta przy niej nie ma? Już zakładasz, ze każda matka to #!$%@? i puszczalska, robi sobie dzieci z przygłupami. Nie lubię
  • Odpowiedz
@powiedz: Niech normalnie odpowiada na pytania. Wymagacie od facetów bóg wie czego, odpowiedzi na całą kartkę A4, starania się, atencjowania, a same odpowiadacie cząstkowo lub "to nie Twój zasrany interes". W przypadku screena OPa wiadomo, że w takiej odpowiedzi ukryta jest odpowiedź typu "No wiesz Anon, hehe, wiesz jak to jest teraz hehe." Zrozumcie to, że jesteście na przegranej pozycji, bo facet może sobie wybrać inną, bez dzieci czy Ukrainkę /
  • Odpowiedz
@OGKush_: rozumiem, ze na prywatne pytania
- wymień mi swoje wszystkie choroby
- czy bil Cię ojciec
- czy chodzisz do psychiatry
- ile masz na koncie
Odpowiadasz każdej nowopoznanej osobie?
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Nie wiedząc dosłownie NIC o sytuacji kobiety ze screena nasmarowales komentarz przepełniony frustracją i jadem, opluwający innego człowieka. To jest to o czym pisałem, przez jakiś panujący stereotyp w internecie przestajemy traktować pewien typ osób jako ludzi.

No nic, zachęcam do odrobiny refleksji nad swoim sposobem myślenia.
  • Odpowiedz
@marcellz: Ale w zasadzie to co Ciebie to interesuje? Nie odpowiada Ci to że ma dziecko to sam zawiń żagle i nie męcz jej buły, a nie sadzisz się jak sfrustrowany zjeb bo nie Tobie było dane zamoczyć pierwszemu XD
  • Odpowiedz
@matinho10: @OGKush_: a wiecie, że maz może np.zginąć w wypadku?
Znam laske, która w wieku 23 lat była wdowa z 3 dzieci. Wszystkie planowane, trafiły się im blixniaki. Gość zginal.
Może też kobieta zostać zgwałcona.
Nie każda samotna matka to jakaś puszczalska dyskotekowa kochająca łobuza.

Oczywiście takie też są, ale traktowanie wszystkich kobiet w ten sposób i taka nienawiść do nich jest chora po prostu...
  • Odpowiedz