Wpis z mikrobloga

@matinho10: wcale nic nie wiadomo. Ludzie potrafią ukrywać przed sobą sekrety przez całe życie, to co dopiero ma wiedzieć o ludziach młoda dziewczyna. Ludzie nie rozumieją jak działa inflacja a mają przewidzieć wszystko, co zrobi ich partner?

Zaufała facetowi, on ją zostawił. Może i była głupia, ze takiego wybrała, a może on udawał długo anioła dopóki nie pojawiło się dziecko. I nawet jak była głupia to nie znaczy, że można ją
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: @Mirabeleknienawisci: @arteria: @ybila: Napewno jej "popychacz" był przykładnym obywatelem i zginął ratując sieroty z pożaru xDD

Oczywiscie są też pijani kierowcy którzy prowadzili bo ktoś ich zmusił z pistoletem przy głowie, ale są oni 0.01% wszystkich pijanych kierowców, i nie sa wytlumaczeniem dla pozostałych pijanych kierowców, argument że "NiC o nIeJ nIe wIeSZ!!!!" jest na poziomie złotych mysli karyn z fejsbuczka, a wiec leci prosto do kosza.
widzę, że nawet na nocnej jest zalew spermiarzy i p0lek oburzajacych się o pojazdy na madki.


@Glacial: jeśli ze wcześniejszej rozmowy nic nie wynika to facet zachował się po prostu jak sfrustrowany seksualnie człowiek. Nikt normalnie nie zaczyna po kimś jechać, bo po necie krąży jakiś stereotyp, z którego fajnie się pośmiać i więcej o tym napisał już @Mirabeleknienawisci.

#!$%@?ć samotne matki

bo zrobiła krzywdę swojemu dziecku, na prawdopodobnie całe
@powiedz:

- Lekko podwyższony cholesterol, tylko tyle.
- Nie, tata mnie nie bił.
- Nie, nie chodzę, nie mam potrzeby.
- około 120 tys. brak innych pieniężnych zobowiązań typu kredyty.
@agaja: Zgadza się, są też takie przypadki o których mówisz. Takie kobiety potrzebują wsparcia, bo wychować trójkę dzieci jak ojciec zginął to wielka sztuka. Szczególnie jak masz syna / synów, a oni potrzebują jednak męskiej ręki.
@Wuxian: Zdziwiłabyś się jaki mamy wybór XD Na mirko jakieś 10 procent niebieskich to przegrywy życiowe i mam nadzieję, że to do nich piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam pytanie, a czy mirabelka, jest na mirko może być damskim przegrywem i stuleją?