Wpis z mikrobloga

Biliby jacyś chętni na rozebranie perfum o zapachu uranu i błota? Tak, mam na myśli WOŚP Music od Owsiaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widziałem, że wiele osób pytało o rozbiórkę ale nikt jej się nie podjął, chyba, że coś przeoczyłem bo ostatnio bardzo dużo tu wpisów wątpliwej jakości. Sobie zostawiłbym z 10ml, reszta do rozlania (czyli 40ml). Jeżeli będzie więcej zainteresowanych mogę rozebrać więcej flakonów (o ile będą dostępne, bo to edycja limitowana) i flakony pójdą do osób z największą deklarowaną ilością.
Cena jak za niszę (jeżeli wyprodukowano 500 sztuk to może i jest to nisza ( ͡º ͜ʖ͡º) ), ale myślę, że cel jest słuszny i można na to przymknąć oko
Jeżeli zaś chodzi o sam zapach to ciekawie zrecenzowano go na perfuforum:

pierwsze co uderza w zapachu to pokaźne pokłady wetywerii - świeżej, wytrawnej, lekko orzechowej, przełamanej cytrusami (bardzo popularny akord grejpfruta), ale nie aż tak suchej jak w Encre. Tło wydaje się lekko industrialne, jest transparentne, świeże, ale jednocześnie mocne, technologiczne. Doceniam, bo widać, że nie starali się trafić w masowe gusta. Zwłaszcza przez pierwsze 2 godziny zapach jest mocny i mocno niszowy. Nie jest to może jakiś bardzo gruby kaliber, ale na pewno nie jest to też nijaki przyjemniaczek - to prawdziwy, zadziorny i nowoczesny rockman.

Z czasem zapach trochę się wygładza, robi się drzewny, lekko oleisty. Jest tu dużo Norlimbanolu, znanego choćby z kompozycji Gualtieriego (Nasomatto, Orto Parisi), ale nie w tak przytłaczającej dawce. Tu jest wyczuwalne, ale zrównoważone. Zapach jest mocno wytrawny, nieco mroczny, ma też w sobie transparentne, niebalsamiczne wprost kadzidło (efekt jak z Kyoto od CdG). Rozwija się nieźle, jest ze mną dziś od rana (koło 10:00) i na razie dobrze się trzyma. I teraz już jest bardzo noszalny, całkiem codzienny, ale wciąż specyficzny. Do biura jak znalazł - nie przytłoczy, nie zagęści atmosfery, ale za to odkreśli indywidualizm. Pewny siebie wetywerowiec.


WOŚP Music - 5,8zł/ml (dostępne 40ml)

Szkło 3zł, wysyłka paczkomat 14zł. Minimum 5ml.

Ewentualnie będę mógł odlać coś od siebie jeżeli będą chętni.
#rozbiorka #perfumy
sveq91 - Biliby jacyś chętni na rozebranie perfum o zapachu uranu i błota? Tak, mam n...

źródło: comment_DAm9Doc22zVobppapoezeJbMsZrmOlem.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@trzewikodziup: @CheapiesLover: W takim razie zamawiam (ʘʘ)

Natomiast jeżeli trafi się jeszcze jakiś chętny to podejrzewam, że Panowie powyżej podzielą się mililitrami. Ewentualnie w przypadku znalezienia odpowiedniej ilości chętnych można zamówić kolejny flakon.
  • Odpowiedz