Wpis z mikrobloga

Coś kojarzę temat jak mówił o tym Clarence Kennedy i wymieniał to jako jeden z powodów dlaczego nie startuje.


@kacperpzn: Bo Clarence sam wpadł i płacze, że inni mogą swobodnie być na dopingu, a on nie.
  • Odpowiedz
@kacperpzn: tam zebrał ponad 5mln $ na koncie w Szwajcarii, więc nie są to drobne. W każdym razie prawdopodobnie nie zobaczymy już ciężarów na igrzyskach przez to. (chyba 2032)
  • Odpowiedz
@urak666: W sumie nawet nie wiem, że wpadł, masz jakieś źródło ?


@kacperpzn: Nie mogę tego teraz znaleźć (więc może się mylę), ale z tego co pamiętam to odmówił kontroli antydopingowej, co równa się z banem. Według mnie mówienie, że kontrole antydopingowe nie są takie same w każdym kraju to jedna z najgłupszych wymówek. xd

@kacperpzn: Trójbój jest bardzo średnim sportem do oglądania, musiałby być naprawdę popularny na świecie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@urak666: no dobra ale jest miliard federacji w trojboju, jeśli miałby być serio na igrzyskach to ciekawe która by wybralj

poza tym - wszyscy biorą sterydy xd zamiast zrobić kategorie free for all gdzie zawodnicy będą mogli wchodzić na podest nawet ze strzykawka w dupie to nie
  • Odpowiedz
zamiast zrobić kategorie free for all gdzie zawodnicy będą mogli wchodzić na podest nawet ze strzykawka w dupie to nie


@lanekrasz: gdzie? Na olimpiadzie? XD

dobra ale jest miliard federacji w trojboju, jeśli miałby być serio na igrzyskach to ciekawe która by wybralj


I to jest główny problem, w tym różne zasady i różne standardy sedziowania
  • Odpowiedz
@urak666: @kacperpzn: Kennedy nie stratuje, bo znal ludzi, ktorzy mieli plecy, bili, byli badani i startowali, a on tych plecow nie mial. I nie dziwie mu sie, taka niesprawiedliwosc jest na pewno bardzo frustrujaca.
  • Odpowiedz
@kacperpzn: Bo Clarence sam wpadł i płacze, że inni mogą swobodnie być na dopingu, a on nie.


@urak666: bo tak jest? xd

Według mnie mówienie, że kontrole antydopingowe nie są takie same w każdym kraju to jedna z najgłupszych wymówek. xd


@urak666: naprawde myslisz, ze team china jest tak samo czysty jak team usa? XD
  • Odpowiedz