Wpis z mikrobloga

Taco Hemingway

"Nie pochodzę z elit, ani z dobrej dzielni, Fifi - spadkobierca nineties'owej klasy średniej"


tymczasem

Urodził się 29 lipca 1990 w Kairze[1][2]. Kiedy miał dwa lata, przeprowadził się z rodzicami z Egiptu do Chin. Uczęszczał tam najpierw do angielskiego, a potem chińskiego przedszkola

Nie miał problemów z nauką, od najmłodszych lat uczył się mówić w dwóch językach jednocześnie. Jak mówił w wywiadzie z Metro Warszawa, z matką i siostrą rozmawiał po angielsku, a z ojcem po polsku

Ukończył Prywatne Gimnazjum nr 1 w Warszawie i XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Warszawie, gdzie poznał swojego przyszłego producenta, Macieja Ruszeckiego



#przegryw #bananoweoskarki #wygryw
ramzes8811 - Taco Hemingway
 "Nie pochodzę z elit, ani z dobrej dzielni, Fifi - spadk...

źródło: comment_t4Q2bIyXU6w8TiXdcWEYrxiptGKm4OOG.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
@ramzes8811: Czy wy macie pojęcie czym jest klasa średnia?
Jest dokładnie z klasy średniej, nawet w tekstach to widać. Dokładnie zawsze miałem takie wrażenie że koleś miał podobne dzieciństwo co ja(poza faktem mieszkania za granicą), podobne problemy, podobnych znajomych i dlatego wiele z jego kawałków mi siada.
A te języki to w ogóle zajebisy argument. Połowa moich znajomych do swoich gówniaków mówili po angielsku. Koleś miał szczęście że jego starzy znali
  • Odpowiedz
  • 142
@resuf na tamte warunki to nie była klasa średnia, tylko właśnie elita. Jaki procent jego pokolenia chodził do prywatnego gimnazjum albo do dwujęzycznego liceum? Pewnie nawet nie jeden. Klasa średnia to nie top 1%
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@volodia: a co za różnica. Klasa średnia to klasa średnia i ma określoną definicję. Elita to może z 0.001% społeczeństwa. Po kilkadziesiąt osób na duże miasto. Z wiki wynika, że taco ma 29 lat, czyli jest 2 lata ode mnie młodszy. Za zasow mojej gimbazy i liceum bywało już całkiem sporo osób chłodzących do prywatnych szkół. Podejrzewam, że to właśnie była klasa średnia na tamte czasy.
  • Odpowiedz
@ramzes8811: 2k20 a ludzie nadal myśle ze jak ktoś chodzi/chodził do szkoły prywatnej to jego starzy musza być ultra wysoka klasa wyższa xD. To ze starzy było obieżyświatami nieznaczny ze musieli mieć absurdalnych ilości pieniędzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PyzaLivestream: "Jego matka zaczęła pracę w Brukseli jako specjalistka od HR-u, a ojciec wraz z nową rodziną wyprowadził się do Hiszpanii i zaczął pracę jako kurator sądowy[19]"
  • Odpowiedz