Wpis z mikrobloga

Jakie macie dziwactwa? Wszelakiej maści. Moje:
- myję ręce co chwile
- nie wyjdę z domu z rana, nie myjąc się. po prostu nie mogę i c--j.
- muszę mieć ścięte krótko paznokcie
- nie wyjdę z domu bez słuchawek. mam wrażenie, że przewróciłbym się, gdybym nie szedł w rytm piosenki.

  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polskipolaczek:
- Zawsze mam wrażenie że czegoś zapomniałem więc zawsze po zamknięciu drzwi próbuje je otworzyć.
- Kompulsywnie sprawdzam czy ciągle mam swoje rzeczy w kieszeniach - to akurat uznaje za czynnik bezpieczeństwa.
- Zawsze jak kończe coś czytać to dokańczam rozdział i dopiero wtedy odkładam.
- Cholernie podobają mi się dziewczyny w typie bliskowschodnim. Niestety przy dziewczynach o tych cechach czuje paraliżujący strach który uniemożliwia mi jakiekolwiek działanie więc
  • Odpowiedz
@magrusia: może nie dziwactwo, ale to jest takie odczucie, że musisz i koniec. Przymus. Wiem, że nie każdy tak ma, są dziewczyny, które wstają, upijają włosy i robią swoje, a później jak mają czas, albo dopiero jak gdzieś wychodzą to je czeszą. I tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@polskipolaczek: nawet jak gdzieś nie wychodzę, to z rana musi być prysznic. Jak go nie będzie, a coś założę na siebie, choćby koszulkę, czuję się jak niemyty od roku menel. To samo wieczorem, w życiu nie położę się spać, jak nie zmyje z siebie całego dnia.
  • Odpowiedz
@polskipolaczek wracam się do domu, żeby sprawdzić czy: włączyłam żelazko i zamknęłam drzwi xD czasem kilka razy
I wycinam sreberka z tabletek jak je zazywam, nie może być sreberka, ani troche w tych wyciagnietych
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem, jak można słuchać muzyki na mieście. Warkot samochodów, zgiełk ludzi, przecież w takich warunkach to żadna przyjemność. To jak jedzenie z brudnego talerza... Pół biedy jeszcze, jak się ma słuchawki wygłuszające.
  • Odpowiedz