Wpis z mikrobloga

Jakie macie dziwactwa? Wszelakiej maści. Moje:
- myję ręce co chwile
- nie wyjdę z domu z rana, nie myjąc się. po prostu nie mogę i #!$%@?.
- muszę mieć ścięte krótko paznokcie
- nie wyjdę z domu bez słuchawek. mam wrażenie, że przewróciłbym się, gdybym nie szedł w rytm piosenki.

  • 64
  • Odpowiedz
@polskipolaczek:
- mam fobię nieświeżego jedzenia. Wolę wyrzucić coś co leżało w lodówce 4 dni niż to zjeść, szczególnie mięso. Kurczaka nigdy nie trzymam dłużej niż 2 dni.
- codziennie z rana biorę 30-40 minutową kąpiel
- lubię jak laska ma boberka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@inuxz: ja też nie lubię jeść przy ludziach, ale mało spędzam czasu z ludźmi, prawie w ogóle :( w piwnicy nikogo nie ma
z tymi wiadomościami też tak mam. ogólnie lubię estetyczne pulpity w komórkach laptopach, i porządek w ikonkach.
  • Odpowiedz
@polskipolaczek: - jak czytam książkę, to nie lubię przerywać jej w połowie strony bez żadnego szczególnego pkt po którym mogłabym odnaleźć ten moment. Najlepiej jak jest to kolejny rozdział, ale może też być jakis obrazek, tabelka,
- muszę uczesać włosy każdego poranka, zanim je zwiążę
- zegarki noszę tylko na prawym nadgarstku, inaczej jest mi niewygodne,
- jak mi się coś przypomni, że np nie sprawdziłam czy pralkę włączyłam, czy wstawiłam do lodówki jedzenie, które miało przestygnac, to za cholerę nie zasnę, muszę wstać i iść sprawdzić,
- jak zasypiam to tylko na brzuchu i zakładam jedna stopkę na drugą i sobie nią ruszam delikatnie żeby zasnąć szybciej,
- jak kicham to za każdym razem robię to z dźwiękiem 'aaaapsikaaaa", co zazwyczaj sprawia, że inni się z tego
  • Odpowiedz