Wpis z mikrobloga

Siema :)

Wszedlem chwilę temu na tindera i zaznaczylem żeby pokazywał mi facetów. Żeby zobaczyć z kim się ściągam w tym #!$%@? wyścigu.

I to co tam zobaczyłem to jest #!$%@? dramat.
No może trochę przesadzam Ale faktycznie, nie dziwię się że #rozowepaski 10/10 które faktycznie mogą mieć wymagania nie mają tam zabardzo czego szukać.

Sam uważam siebie za mocno przeciętnego 5/10 i przeglądając te zdjęcia nie czułem się jakoś duzo brzydszy niż spora czrsc facetów tam. Wiadomo jakieś 20% typów których przejrzałem bylo chadem Ale czesc z nich miała obco brzmiące imię A jeszcze jakaś czesc z nich to pewnie #klaudiusz.

Suchoklates cialo z którym wstydził bym się iść na basen a typ #!$%@? foto na tindera. I to nie jednorazowy przypadek.

Z jednej strony troszeczkę ppdbudowalem wiem jakie zdjęcia wstawic Ale z drugiej par dalej nie ma:) trzymajcie się loszki w tym #krakow

Jakby jakaś #mirabeka chciała ocenic mordę na priv to pisać bo nie wiem czy nie mam o sobie zbyt duzego mniemania i z swoją morda powinienem siedzieć cicho i cieszyć się że w ogóle mam jakiś znajomych :)

#tinder #badoo #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 19
  • Odpowiedz
@chado_podobny: Ta, a większość różowych, to średnie ulańce, spora ilość drugiego obiegu, a opisów nawet nie chce się czytać, bo ciągle to samo, podróże małe i duże, netflix i chill ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chado_podobny: To ja na Badoo przeglądałem z żeńskiego , to wydawało mi się , że jest sporo takich chadów no i dla równowagi zwykłych tak jak ja oraz ulańców. Strasznie żenowały mnie fotografie gdzie chłopki pokazują gołą klatę . Jakie to śmieszne i częste tam.
  • Odpowiedz
@HateAccount: Wstaw sobie zdjęcie jakieś bardzo atrakcyjnej dziewczyny i zobacz. Tam jest algorytm który działa w ten sposób że jak dostajesz dużo razy w lewo to podsyła ci gorsze partie (jeśli tak można napisać). Z tego co wiem Tinder nie działa dla każdej osoby tak samo. Jak tworzysz nowe konto to dostajesz najlepsze partie w okolicy dopiero później algorytm tindera się uczy na podstawie twojej popularnosci i lajków kogo dostajesz później.
  • Odpowiedz