Wpis z mikrobloga

#budujzwykopem #remontujzwykopem Co myślicie o dozowniku pod prysznic? Ktoś używa?
To wyłącznie moja łazienka, baby mają swoje, więc dwa zbiorniczki (na żel i na szampon) wystarczą, a tak to by się nie walały plastikowe butelki nigdzie, syfiące się półeczki na nie są #!$%@?ące. Dozownik się komuś sprawdza?
  • 10
@Neoplan: to zależy. Cały problem w tym jest w kwestii terminu ważności. . To wyrzucisz/umyjesz jak jest zewnętrzne, a tak nie wiesz jak to może działać na ciało. Możesz zawsze zabawić się w przylepiane dozowniki i porozmawiać, że trzeba ograniczyć ilość. Plus wykorzystanie szafek. pólek, czegokolwiek by nie zagracać łazienki.
@Neoplan: a to tego kochany nie dodałeś :) W takim razie musisz pogadać, czy kobietkom sprawdza się w zakresie ich potrzeb. Inne płyny są dla kobiet dorosłych i dla nastolatek i tak samo z włosami. Mopże wyjśc w sumie więcej miejsca niż teraz, jak to podzielić.
@Golabsadysta: nie wpadłem na to że istnieją w ogóle takie podtynkowe.
Tak jak pisałem, dziewczyny mają swoją łazienkę na poddaszu, z wanną i tam są #!$%@? takie stada kosmetyków że ja tam nawet nie wchodzę, myślę o łazience z prysznicem na parterze, z której korzystam tylko ja (inni tylko jako wc)
No to Panie nad czym się zastanwiasz? Rób swoja jaskinie przysnicu. One cha przyjśc spoko,a le maja swoje kosmetyki obok i je zabierają po. Każdy potrzebuje miejsca dla siebie. Trzymam kciuki za rozmowę, ale wydaje mi sie pomysł mega fajny :) Prosze podeślij zdjęcia po, jak będziesz miał, bo myślę, żeby przerobić pod tym kątem prsysznic.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neoplan: osobiście bym się nie zdecydował na takie rozwiązanie. Te pompki mają jakiś pułap użyć zanim je strzeli- co z wymianą/naprawą? Ile ich montować? 2? 3? A co jak będziesz miał pół pojemnika szamponu, a będziesz musiał zmienić ze względów zdrowotnych?
@Neoplan olałbym to ze względów praktycznych. Opakowanie po pustym szmponie ląduje w śmietniku a ten dozownik prędzej czy później musisz myć, a domycie wszystkich zakamarków z zacieków/kamienia jest czasochłonne. Żeby był to jakiś rodzaj dozownika podtynkowego to ok, warte przemyślenia ale te zdecydowanie odpadają. Z deszczownicami i kiblami ludzie uciekają w ścianę by mniej elementów wystawało. Ładniej to wygląda ale jest tez bardziej praktyczne. Po prostu mniej mycia i czyszczenia. Jest to