Wpis z mikrobloga

@Liquid_Snake Wynagradza wszystko, do pierwszego bossa docierałem kilka godzin z czego uwaga! 75% czasu spędziłem na skręcaniu w złą stronę korytarza, gdzie dopiero później dowiedziałem się nie miałem prawa przeżyć. Raz skręciłem w dobrą "alejkę" i boom, jestem gdzie jestem bez dropienia swoich dusz po drodze :)
@Sandy_Koufax: ja nawet do bossa nie doszedłem, jakiś nieco większy rycerzyk stanął na mojej drodze i już dupa, kilka zgonów i za każdym razem od nowa tłuc tych samych gości i odechciało mi się, kiedyś gry były trudne i nie narzekałem ale dzisiaj najwidoczniej jestem na to za stary i szukam relaksu jak np. Saints Row 3 gdzie można po prostu dobrze się bawić bez nadmiernej frustracji.
@Liquid_Snake Jeżeli to rycerzyk z czerwoną "machą" to popełniasz mój błąd. Cofnij się do przejścia gdzie masz taki sam model rycerza z lancą i niebieską przyłbicą, a potem z górki. Też zostawiłem grę na parę dni. Saints Row sprawdzę wkrótce, może łatwe trofki przede mną. Catherine - zostałem na bossie dupie z językiem, za dużo #wtfcontent dla mnie, więc chwila przerwy. Po drugie, ta gra jest naprawdę trudna. Bywa.
@Sandy_Koufax: SR3 ma w miare łatwe trofki ale czasochłonne, dzisiaj troche mi wpadło i miałbym więcej ale postanowiłem sobie zrobić przerwę na gówniany film Resident Evil Retricośtam i zapomniałem że ustawiłem autowyłączanie po godzinie, wracam do gry a tam PS3 wyłączone i kilka h poszło się #!$%@?ć fuck!