Wpis z mikrobloga

@ukryty_matematyk: osobiście mam w dupie, to że kobiety wolą chadów i odrzucają normalnych mężczyzn. Niech sobie skaczą po bolcach. Jedyne czego chcę, to żeby przestały zabierać nam nasze pieniądze. Mówię tu o systemie prawnym i wspieraniu samotnych matek, a także 500+ samym w sobie. Założę się, że wtedy nie mogłyby pozwolić sobie na tyle, na ile mogą obecnie.
Chcę, aby samotni i odrzuceni mężczyźni zrozumieli, że są dymani przez drugą część
@draxter: czemu przypisujesz ogółowi kobiet przywileje matek? Może stanowią większość, ale ja jako bezdzietna tak samo składam się na ich bachory jak ty... ba na bachory które spłodzili mężczyźni, w wielu przypadkach specjalnie.
Skończy się w Polsce kult dziecka i rozpłodu (na co mam nadzieję) to dużo kobiet straci swoje przywileje
Ba powiem więcej, ta sytuacja jest dla mnie niekorzystna ponieważ nie planuję zachodzić w ciążę, a będąc w wieku rozpłodowym
Jeśli jej nie podniecasz to Cię zostawi.Najczęściej jest to zmęczenie a wasze teorie świadczą o problemach z samooceną.


@peczu: no nie koniecznie cie zostawi, często dużo bardziej opłaca jej sie ciagnac od beciaka hajs a ruchać sie z kims innym na boku. A tak na marginesie to pewnie jesteś jednym z tych beciaków którym własna kobieta odmawia i dlatego sie tak zbulwersowałeś, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)