Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dzięki zainteresowanym za wysłanie CV w sprawie pracy Surveyora.

Będą się z wami kontaktować w przeciągu tygodnia. Macie szczęście bo normalnie na taką pracę potrzeba wykształcenia ale dlatego że to przeze mnie i potrzebują ludzi mam nadzieję że uda się przepchnąć kilkoro ludzi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dla ciekawskich dowiedziałem się ile dokładnie by płacili za taką pracę.

Stawki zaczynają się od £26 000 rocznie w górę (do ponad 35k rocznie dla doświadczonych)

Służbowy samochód na miejscu na dojazdy do site'ów i ponocnicy do pracy.

Miłego dzionka i życzę powodzenia tym co się odezwali ( ͡ ͜ʖ ͡)

#sorekcharityltd

#uk #praca #barnsley #pracazagranica #budowlanka
  • 15
  • Odpowiedz
@bluehead No tylko że w poprzednim wpisie była mowa bodajże o 19 tysiącach, a i to nie napewno, tylko z domysłów. Miło podrzucić pracę, w intencje nie wątpię, ale forma była słaba, bo zawierała wiele punktów wprost z listy "czemu szukanie pracy w Polsce u Januszy jest #!$%@?"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kwiatosz: ofertę skierowałem do Mirków bez doświadczenia którzy chcą się wyrwać z magazynów. Kto chciał skorzystał, kto nie będzie gnił albo sobie sam poradzi.

Nie wiedziałem o jakie pieniądze wczoraj chodzi ale nawet jakby to była minimalna to przecież dalej lepiej niż magazyn nie?

Zresztą i tak by była o czymkolwiek mowa konieczne było przejść przeze mnie jako "rekrutera" bo to jest POLECENIE a nie normalna praca przez agencję.

Chciałem zrobić
  • Odpowiedz