Wpis z mikrobloga

@zielinski998 aha. Kurrr jak mnie #!$%@?łes teraz. Jesteś pewnie oskarkiem normikiem. Lekką ręką sobie zdobyłeś świnie i teraz udajesz jakieś #!$%@? i głupoty gadasz. Ja jakbym miał dziewczynę to bym ogarnął życie a ty masz wyrjsbne sale jestem #!$%@? zaraz cos #!$%@?
  • Odpowiedz
@zielinski998: poprawiam

Przegryw porywa i gwałci kobietę: Dożywocie lub 25 lat w więzieniu o zaostrzonym rygorze.

Przegryw porywa i gwałci kobietę: Dożywocie lub 25 lat w więzieniu o zaostrzonym rygorze.

Chad porywa i gwałci kobietę: Piszą o tym książkę i robią film.

Chad porywa i gwałci kobietę: Piszą o tym książkę i robią film (gatunek: komedia romantyczna/). Hit kasowy, siedzenia w polskich kinach uginają się od grubych dup spasionych p0lek, które
  • Odpowiedz
Przegryw porywa i gwałci kobietę: Dożywocie lub 25 lat w więzieniu o zaostrzonym rygorze.

Chad porywa i gwałci kobietę: Piszą o tym książkę i robią film.


@zielinski998:
Jak z #!$%@? mema xD.
  • Odpowiedz
@zielinski998: jprdl niebiescy a nie wiecie ze zdominowanie kobiety to jedna z ich najczestszych fantazji erotycznych? ktorej zazwyczaj nie chca spelnic, ale fajnie sobie poogladac? jakos my sie nie smiejemy ze codziennie walicie gruche do stupek obcych lachonow w necie ale kurla kobiety sie nie moga jarac jakims filmem xd jprdl znajdzcie se zajecie. ps film pewnie guwno ale nie rozumiem po #!$%@? od razu wysmiewac, a porownanie ze haha no
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Thomas_Szasz: kurde nie słyszałam o tym filmie wcześniej, ale przeczytanie tego opisu powoduje wejście na jakiś nieosiągalny dotychczas poziom autyzmu XD czyli laska jedzie na wakacje, tam porywa i gwałci ją typ przez rok, elo ślub? XDD ciekawe czy da się to obejrzeć dla beki czy raczej wypali oczy pierwszymi trzema scenami i wymusi spacer dookoła Ziemi żeby rozchodzić
  • Odpowiedz