Wpis z mikrobloga

Chilling Adventures of Sabrina i Straight to Hell: Chilling Adventures of Sabrina wraca w wyjątkowo wychillowanym stylu. Zamiast typowego zwiastuna, tym razem dostaliśmy satanistyczny klip Straight to Hell rodem z MTV na kwasie, kiedy jeszcze MTV to była stacja muzyczna (czyli dawno temu). Zapowiada on trzeci sezon przygód Sabriny i jej przyjaciół na dobre, ale przede wszystkim na złe. Czytaj więcej>>

#chaos #chillingadventuresofsabrina #sabrina #netflix #serial #seriale
popkulturysci - Chilling Adventures of Sabrina i Straight to Hell: Chilling Adventure...

źródło: comment_xyw8OEjwJraJzcxBeInwxmFlYNvxcrmt.jpg

Pobierz
  • 7
@NieZegnamSieWoleWitac: ten sam showrunner (i w sumie scenarzysta komiksów), więc syndrom nie taki znikąd. Mam dokładnie takie same poczucie, co Ty, ale Riverdale już sobie darowałem, bo tego nie zdzierżyłem. Sabrinie jeszcze kilka szans dam. Przede wszystkim dla Kiernan. Dobrze, że moja dziewczyna nie ma konta na Wykopie... Gdybym nie musiał wstać rano to pewnie z tego rozrzewnienia przypomniałbym sobie Zło we mnie, w którym była prześwietna.

Wiem, że dziś zaczęli
@popkulturysci: no tyle wspolnego ma, ale nic wiecej. Nie mowie ze to zly film, tylko calkiem inny niz te seriale.

Dobrze ze Ci sie podoba(podobal?), ale jednak glowny target jest inny i serial sie go wyraznie trzyma.
Mi sie podobaja przygody Sabriny, choc tez raczej nie jestem w glownym targecie :P Kilka poczatkowych odcinkow drugiego sezonu uwazam za slabsze; jednak serial jako calosc za rewelacyjny.