Wpis z mikrobloga

Są może tutaj osoby, które zakładały sakwy boczne do yamahy mt 03 660? Zastanawiam się nad kupnem sakw shad e48, jest tylko taki mały problem, że shad nie produkuje stelaży do tego motocyklu. Jedyny stelaż jaki znalazłem pasujący do tego modelu to stelaż Kappa TK129 , wiec pewnie bez drutowania nie będzie on kompatybilny z sakwami shad?
#motocykle
  • 15
@Syn_Ojca_i_Matki: Ja mam już 6 lat i polecam jak najbardziej. Bez awarii, trzyma się kupy i daje frajdę cały czas, nie nudzi się nawet jak już wydaje się ze mocy brakuje to zawsze można pobawić się w zakrętach ciasnych albo w miejskiej dżungli. Więcej niż 500km na dzień to jednak nie polecam bo potem trzeba dwa dni odpoczywać
@PancakeV: Masz jakieś doświadczenie z tymi sakwami, wiesz może, które modele sakw givi pasują do ich mocować? #!$%@? rynek tych sakw to jakaś masakra, połowa stroń umarła, zero katalogów, a na stronach sklepów zamiast jakichkolwiek informacji o kompatybilności z sakwami, są przekopiowane notki prasowe zachwalające firmę xd
@Syn_Ojca_i_Matki: całokształt jest jak czołg. Po kilku latach użytkowania, majsterkowania i jednej poważnej wywrotce mogę stwierdzić, że to się nie psuje. Z znanych mi usterek:
1. Przepala się wydech. Można pospawać, jest w Polsce specjalista który nie tylko spawa ale modyfikuje te wydechy. Zamienniki są drogie bo potrzebujesz dwóch. Mnie się nie to nie przytrafiło bo zamieniłem na dedykowany do tego modelu akrapovic.
2. Od wibracji (te są całkiem spore) psuje
vaneck - @SynOjcai_Matki: całokształt jest jak czołg. Po kilku latach użytkowania, ma...
@inshallah: stelaż Kappy kupiłem pasuje wszystko gra, torby za 140 PLN z AliExpress i nie wydawałby więcej wszystko co trzeba maja, narzutkę gdy pada, dodatkowy plastik spod i co jest super można sobie ta torbę zapiać/rozpiąć zależy od potrzeby oczywiście chodzi mi o szerokość. Kask wchodzi na spokojnie jest jeszcze miejsce. Idealnie pasuje pod ten motocykl.