Wpis z mikrobloga

@Paviarotti: w nawiązaniu do odpowiedzi firmy Ironsky cyt." 3 dni standardowo, ale jeśli będzie większa grupa to 4 dni, bo my praktykę indywidualnie latamy z Wami! " :)) Praktyka na każdym szkoleniu jest indywidualna nie tylko u nich, z każdym szkolonym wymóg praktycznego latania to min. 3 godziny więc w ciągu dnia może latać 2 lub 3 szkolonych, prosty wniosek więcej osób wydłuża dni szkolenia praktycznego. Przekaz "..bo my praktykę indywidualnie latamy z Wami!" to - ha, ha, sprytna zachęta do szkolenia u nich. Praktyka nie może być zbiorowa , mogą się różnić od innych szkół tylko czasem poświęconym na indywidualne latanie. Szkolony powinien skutecznie egzekwować od firmy czas potrzebny mu na latanie ( umiejętności szkolonych są różne). Pozdrawiam :) ... boki zrywam jak widzę takie ściemy marketingowe.
  • 2
Dzięki za info, na razie się wstrzymuję, bo coś mi się obiło o uszy o zmianie przepisów od czerwca. Teraz latam <600g więc nie jest mi ŚK aż tak bardzo potrzebne, a cięższego drona dopiero na wiosnę kupuję.
Proszę :) dowiedziałem się, że przepisy wymagają 5 godz. na szkolenie praktyczne 1os., czyli warto znać przepisy, żeby wiedzieć za co płacimy. Zapowiadane zmiany przepisów to konieczność dostosowania do wymogów europejskich. Zakup drona też warto poprzedzić rozeznaniem, wciskają badziewie byleś kupił, ten rynek jest bardzo nachalny i zakłamany. Życzę powodzenia :)