Wpis z mikrobloga

@Kosiek30: pewnie, samo zebranie wszystkich znajdziek w Mario Odyssey czy koroków w Breath of the Wild to nie lada wyzwanie, które nie każdy może ukończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a jak Ci mało to masz chociażby Super Smash czy Mario Kart, na które trzeba poświęcić duuużo czasu zeby je ładnie wymasterować.
  • Odpowiedz
@Kosiek30: Nintendo Switch nadaje się dla tych którzy:
1) Chcą grać w exclusivy od Nintendo (zerknij sobie na TOP30)
LUB/I
2) Chcą grać przenośnie.

Jeżeli ani na jednym, ani na drugim ci specjalnie nie zależy, to odpowiedź brzmi NIE.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Chodzi o mainstreamowe gry - ale nie od Nintendo. Niby trochę gier AAA wyszło, ale czy jest ich aż tyle?

@seeksoul: No właśnie w tym kłopot, nie chodzi o gry Nintendo. Po prostu jako handheld, ale innego współczesnego niż Switch nie ma. Czyli chciałbym nowoczesnego handhelda, ale nie pali mi się do gier Nintendo. I czy to ma sens :-)

@Leshak: Właśnie nie znam Switcha. Mam PSP, znam Vitę, ale aktualnie nie ma
  • Odpowiedz
@epi: Były takie dwa - PSP i Vita. Z nacechowaniem na PSP :-) Ale Sony jest nakierowane bardziej na mainstream, Nintendo na swoje exy. I dlatego nie byłem pewny czy Switch sprawi, że będę miał handhelda aktualnej generacji z grami AAA.

@TrueGrey: tego się właśnie obawiałem. Switch jest handheldem aktualnej generacji, ale nie interesują mnie gry Nintendo. I tutaj się to chyba wzajemnie wyklucza.
  • Odpowiedz
@NieTrzebaBylo: Wiesz - były marki jak Need for Speed, God of War, Medal of Honor, Metal Gear Solid, Borderlands, Killzone, Batman Arkham Origins, Uncharted, Assassins Creed, Resident Evil, Resistance, Call of Duty, Tomb Raider, Prince of Persia, GTA itp. Wymieszałem trochę PSP i Vitę, ale marki niezłe.

Marzy mi się kiedyś handheld - ale nie PC w małej obudowie, który będzie mniejszym odpowiednikiem dużych konsol. Vita to nieco zapoczątkowała, Switch
  • Odpowiedz