Wpis z mikrobloga

#motocykle macie jakieś doświadczenie czy np. na początek wiosny pojawia się więcej ofert sprzedaży motocykli? Bo jak teraz szukam swojego pierwszego moto to nie ma jakiegoś szału.
  • 17
Z doświadczenia powiem, ze wielu sprzedających czeka na wiosnę z wystawieniem oferty. Sporo ogłoszeń było na jesieni, teraz faktycznie jest mniej wartych uwagi motocykli (są głównie komisy i ulepy niestety).
Nawet ja planuje wstawić ogłoszenie sprzedaży motocykla dopiero, gdy będzie cieplej, po pierwsze teraz nie zrobię sensownych zdjęć bo moto zimuje w ciemnym garażu (nie chce mi się go rozpakowywać z pokrowca i zdejmować ze stojaków, szukać lepszego oświetlonego miejsca), po drugie
@saimonm tak to działa, sam czekam do wiosny z wystawieniem swojego. Teraz nawet jak by ci się coś spodobało to tylko przyczepa. A gdzie jazda próbna ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@saimonm: zależy od ludzi, postaw się na ich miejscu, zimą raczej nie wystawisz moto, bo powiesz "kurła, zimno, pogoda losowa, szkoda czasu, bo i tak ludzie chcą jazdę próbną, a średnio z warunkami atmosferycznymi" i dlatego wystawiasz moto np. w marcu lub bardziej w kwietniu, tym bardziej, że być może wtedy chcesz przy okazji przejrzeć ogłoszenia i sobie zapisać kilka ogłoszeń z moto, na które przesiądziesz się, gdy sprzedasz aktualny pojazd.
@saimonm: A widzisz a ja sprzedaje juz pol roku i sprzedac nie moge a napisalem cala prawde i moto jest niesprzedawalne przez to :) Teraz stoi z czterema zdaniami w ogloszeniu i juz jest 2x wieksze zainteresowanie.

Ludzie nie podaja ceny bo w polsce panuje jakies przeswiadczenie ze pieniadze to temat tabu. Jak moto warte 10k a ja ci powiem ze chce 7 to ty i tak bedziesz sie targował. Chodzi