Wpis z mikrobloga

  • 0
Mirki szukam #buty w #tatry ale z sztywną podeszwą by móc założyć #raki. Przedział cenowy to 500-600ziko
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za 500 nie potrafię ci podać zimowych butów po modelach, może trafisz coś Meindla. Ja w zależności od potrzeb i warunków, jak jest lekka zima, to zakładam La Sportiva Trango Tower lub na wyrypy i wspin Zamberlan Expert Pro
  • Odpowiedz
@Bofsky: i wielką koronę Tatr chcesz robić tak se chodząc zimą xD. Szczególnie, że na Słowacji nie wyjdziesz wyżej niż schroniska w dolinach. Ochłoń zanim zrobisz sobie krzywdę.
Jak dla ciebie WKT to nie są wysokie partie górskie w Tatrach, to nie wiem co nimi jest.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FELIX90 Głównie chodzi mi o to by kupić buty które będę mógł w przyszłości użyć do takich celów, póki co w zimowym wspinaniu jestem amatorem. Jeśli jakimś cudem znowu zdam sesje będę uczestniczył w kursie turystyki zimowej. A mówiąc o wyższych partiach górskich miałem na myśli np. Alpy
  • Odpowiedz
@Bofsky: To kup buty chociaż pod półautomat. Jak kupisz buty pod koszyki, to będą zbyt miękkie i tylko wydasz bez sensu pieniądze. Nie baw się w półśrodki.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FELIX90 przeglądając strony z buciorami prawdopodobnie zwiększę budżet.Druga prawdopodobna opcja będzie taka, że pójdę do jakiegoś sklepu obejrzeć z kilka modeli i pogadać na miejscu.
  • Odpowiedz
@Bofsky: kurcze, szkoda, ze nie Wrocław, bo na miejscu masz potężny wybór w skalnikach.
Ja polecam sporo droższe ale bardzo uniwersalne - La Sportiva Nepal (dowolny wariant). Wszystko zależy od szerokości stopy tego jak ci będą trzymać piętę
  • Odpowiedz