Wpis z mikrobloga

Uszkodzony od beta ketonów wzrok da się naprawić?

Nigdy nie miałem problemów ze wzrokiem, teraz mam problem przeczytać czasem coś z tabliczki oddalonej o 10m, albo problem rozpoznać twarz z 10/20m, już nie wspominam o tym że dosyć "specyficznie" odbieram wygląd świata, wszystko jest takie dziwne, nie potrafię tego wytłumaczyć ale jak ktoś leciał 4-5 dni na fecie bez snu to wie mniej więcej że wszystko jest takie dziwne

#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #medycyna #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 21
  • Odpowiedz
@Krysztal:
Coś Ty odwalił :| Zgadzam się z przedmówcami, idź do neurologa (w pierwszym rzędzie) i okulisty. Odstaw szajs, śpij.
Dobra wiadomość jest taka, że najpewniej jesteś wycieńczony/zatruty i jest szansa że wszystko wróci do normy.
  • Odpowiedz
@Krysztal: ej Ty nie byłeś tym gościem co jeszcze niedawno tu wszędzie wszystkim zachwalał kryształy, że o samo zdrówko o co wam chodzi ja tyle lat #!$%@? i nic mi nie jest xD

to ty? XD
  • Odpowiedz
@-PPP-: Nie, nigdy nie zachwalałem na poważnie narkotyków. Nawet jeśli to ja to pisałem to dla żartu, chyba trzeba byłoby mieć 40 IQ żeby uwierzyć że ktoś zachwala stymulanty xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krysztal: nie panikuj jak niedawno skonczyles ciag to pewnie przejdzie
ale do okulisty to sie możesz wybrac, do neurologa moim zdaniem nie ma sensu bo co on ci poradzi jak nawet nie będzie wiedział o czym ty do niego mowisz
u okulisty od razu będziesz miał zbadane oczy i bedzie czarno na bialym czy to problem okulistyczny
  • Odpowiedz
@Krysztal: Ja bym powiedział żebyś nie panikował tylko poczekał i użył kropli do oczu XD Większa szansa jest na to że masz przesuszone oczy usta i pół organizmu od ciągu i śluzówki się trochę #!$%@?ły a jak nie przejdzie no to do okulisty albo innego lekarza.
  • Odpowiedz