Wpis z mikrobloga

Aktualnie jestem na redukcji, a od zawsze miałem smykałkę do wymyślania swoich własnych dań, pytanie do Was, czy chcielibyście jakieś moje autorskie przepisy na syte i proste dania bez zbędnego wydziwiania, a których wartość kaloryczna jest śmiesznie mała? Stosuję dużo zamienników, np zamiast śmietany robię na jogurcie greckim, a że sam nie lubię udziwnionych potraw typu awokado z mięsem z jagnięciny i klopsami tybetańskimi, to kombinuje na prosty sposób a do tego można nieźle pojeść.

Dla przykładu mój dzisiejszy obiad - zajebiście smaczna zapiekanka ziemniaczana z pulpetami w sosie ziołowo - śmietanowo - pomidorowym, wszystko elegancko dopieczone w piekarniku, porcja na cały talerz, około 800g, kalorie w okolicach 500 kcal.

#fit #dieta #chudnijzwykopem #przepisy
  • 65
  • Odpowiedz
  • 2
w moich przepisach będę głównie używał oleju w sprayu więc jeśli ktoś chce to może sobie zamówić, sam używam tego poniżej od kfd. możemy smażyć wszystko i wychodzą śladowe ilości kalorii. pucha kosztuje 25 zł i mam ją już 3 miesiąc. dla porównania jedna łyżka oleju to 90 kcal, a do usmażenia 200-300g piersi spokojnie musimy wlać z 2-3 takie łyżki więc mamy dużo większe pole manewru z takim patentem
@ArRog @
s.....r - w moich przepisach będę głównie używał oleju w sprayu więc jeśli ktoś chce ...

źródło: comment_jxNk42HYCqHfiDibpgcBX5xjjeRCNYWe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 15
@Snaki Ma być prosto i niskokalorycznie, nie każdemu sie chce stać i trzepac jeszcze sos do tego i nie każdy ma na to czas, a to właśnie brak czasu na gotowanie zniechęca wiele osób przed odchudzaniem sie. Co nie znaczy, że nie bede też postował przepisów z własnymi sosami, tutaj to po prostu nie było konieczne

@kris03
Właśnie jak tak robiłem to mi się często palilo mięcho, dużo też oleju sie marnuje
  • Odpowiedz
@shitstormer: czy moglbys mi cos polecic na lunch?

Szukam dania ktore szybko przygotuje dzien wczesniej i przyniose do pracy w jednorazowce zeby podgrzac w mikrofali. Nie przeszkadza mi jesc to samo codziennie przez 5 dni w tygodniu, ale chcialbym cos lepszego niz chinczyk czy inne smieciowe zarcie dzien w dzien...

Moja dieta:

Zazwyczaj nie jem sniadan (albo sa bardzo ubogie typu drozdzowka). Chociaz ostatnio wkrecilem sie w chia seeds i robie
  • Odpowiedz